Pátek 10. července. Svátek mají Libuše a Amálie.

Objemy obchodů Modré pyramidy lámou rekordy

Modrá pyramida těží z neklesajícího zájmu o úvěry na bydlení a rekonstrukci. Modrá pyramida zaznamenává zájem o další produkty, které začala letos nově nabízet ve spolupráci s partnerskými finančními institucemi.

Modrá pyramida za k 30. listopadu poskytla 23 800 úvěrů v objemu přesahujícím 12,9 mld. Kč, což je o 33 % více než v roce předcházejícím, přitom za celý rok 2006 půjčila Modrá pyramida svým klientům 10,5 mld. Kč.

Nejoblíbenějším úvěrovým produktem je Hypoúvěr, jak uvádí Modrá pyramida ve své tiskové zprávě. V letošním roce poskytla Modrá pyramida 8 265 Hypoúvěrů v objemu 8, 8 mld. Kč, přičemž průměrná výše Hypoúvěru tak již přesahuje milión korun,

Oproti loňskému roku bylo uzavřeno více smluv o stavebním spoření, za 11 měsíců letošního roku bylo uzavřeno 107 tisíc smluv o stavebním spoření (včetně navýšení) s cílovou částkou 30,4 mld. Kč , oproti loňským 93 tisícům smluv s cílovou částkou 23 mld. Kč.

Modrá pyramida také zaznamenala rostoucí zájem o další produkty ve své rozšířené nabídce. Z pojistných produktů se jedná o rizikové životní pojištění PYRAMIDA vytvořené Komerční pojišťovnou speciálně pro klienty Modré pyramidy, penzijní připojištění Penzijního fondu Komerční banky a Pojištění majetku a odpovědnosti Allianz pojišťovny.

Novinkou v nabídce Modré pyramidy jsou tzv. modré produkty, které připravila Modrá pyramida ve spolupráci s Komerční bankou. Jedná se o: Modrou půjčku, Modrou kreditní kartu, Modré konto a Modré konto plus.

Zdroj: Investujeme.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *