Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Orco zlevnilo byty nabízené v rámci projektu Tyršův Vrch

První velká developerská společnost se rozhodla zlevnit nabízené byty. Úspora pro nakupující může představovat až stovky tisíc korun.

"Kdo si počkal, může při nákupu velkých bytů ušetřit více než šest set tisíc korun, u menších je úspora kolem tří set tisíc. Ceny se nově pohybují od padesáti do téměř sedmdesáti tisíc korun za metr čtvereční," píše dnešní iDnes.cz, která o zlevnění bytů v rámci projektu Tyršův Vrch informovala.

Důvodem, proč Orco přistoupilo ke zlevňování je podle Aleše Vobruby, viceprezidenta Orco Property Group snaha podpořit prodeje konkrétního projektu a získat tak potřebnou částku pro získání dalších prostředků od financující banky.

"Jsou nastaveny určité parametry na uvolňování peněz od banky, a proto chceme iniciovat rychlejší prodej, abychom tyto podmínky splnili," dodává Vobruba.

Ostatní velcí developeři tvrdí, že se zatím zlevňovat nechystají. Podle Jany Hrabětové, ředitelky internetového portálu Kdechcibydlet.cz, jenž nabízí jen nové byty, se však navzájem velmi pečlivě sledují.

Zdroj:
iDnes.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *