Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Pojištění schopnosti splácet nyní k hypotéce České spořitelny zdarma

Zájem o pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr mezi klienty České spořitelny roste. Česká spořitelna nabízí klientům tuto na 6 měsíců zdarma.

Česká spořitelna navíc eviduje zvýšený zájem o rozšířenou variantu pojištění, která se vztahuje i na případy ztráty zaměstnání (varianta B). Oproti loňskému roku se zájem o tuto variantu pojištění zdvojnásobil. Klienti, kteří si sjednají Ideální hypotéku České spořitelny od 3. července do 30. září 2009, budou mít pojištění schopnosti splácet po dobu šesti měsíců zdarma. Poplatkové prázdniny se vztahují na všechny nabízené varianty pojištění.

„Pojištění schopnosti splácet dává klientům možnost připravit se na nepříznivé události v budoucnu a snáz se s nimi vyrovnat,“ uvedl Tomáš Halla, ředitel odboru úvěry na bydlení a podnikání České spořitelny. „Zájem o pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr evidujeme nejen u majitelů nových hypoték, stále častější jsou i případy, kdy si pojištění dodatečně sjednávají majitelé stávajících hypoték. Za první půlrok letošního roku si tak dodatečně sjednalo pojištění schopnosti splácet přes 5 tisíc klientů,“ dodal Tomáš Halla.

Zdroj:
Tisková zpráva České spořitelny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *