Neděle 22. října. Svátek má Sabina.

Raiffeisen stavební spořitelna láká nové klienty

Raiffeisen stavební spořitelna spouští novou marketingovou kampaň a nabízí stavební spoření za zvýhodněných podmínek. Nejzajímavěji vypadá nabídka pro mladé klienty.

Raiffeisen stavební spořitelna od 1. června spouští rozsáhlou marketingovou kampaň, kdy klientům nabídne všem zájemcům o stavební spoření zvýhodněné podmínky uzavření smlouvy o stavebním spoření.

Cílem kampaně je oslovit zejména klienty, kteří se na rodili po roce 1990, ti od stavební spořitelny získají 50% sleva na poplatku za uzavření smlouvy a dvojnásobné zhodnocení vkladů (platí do konce roku 2010). Akční nabídka je v platnosti od 1. 6. do 31. 12. 2009.
 
Další výhodou právě probíhající kampaně je jednorázový bonus 2000 Kč. Klienti, kteří budou mít na své nové smlouvě k 30. 11. 2009 zůstatek 20000 Kč, obdrží kromě plné státní podpory 3000 Kč mimořádnou prémii ve výši 2000 Kč na stavební spoření. Navíc všichni noví klienti či klienti s tzv. následnou smlouvou získají od stavební spořitelny slevovou kartu Více domova. Podrobnější podmínky o slevovém programu uvádíme v tiskové zprávě.

.

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *