Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.

Raiffeisen stavební spořitelna uzavřela partnerství s portálem Nazeleno.cz

Raiffeisen stavební spořitelna v rámci své sekce na portálu Nazeleno.cz informuje zájemce o možnostech pořízení alternativních zdrojů a jejich financování prostřednictvím stavebního spoření.

„Snažili jsme se celý web připravit tak, aby zde návštěvníci skutečně našli inspiraci a odborné informace v lidské formě blízké normálnímu člověku,“ představuje projekt Monika Dovoleová z Raiffeisen stavební spořitelny.


V sekci Vůně peněz portálu Nazeleno.cz návštěvníci stránek naleznou informace o růstu cen energií, grafy a tematické články. Dále pak na stránkách naleznou interaktivní dům, kde jsou představena jednotlivá řešení alternativních zdrojů. Nechybí ani případové studie, kalkulačky, soutěž o praktické ceny či poradny vedené odborníky na alternativní zdroje. „Na celé období kampaně jsme připravili moderovanou poradnu, ve které nabízíme široké veřejnosti možnost konzultovat konkrétní problémy a dotazy ohledně úspory energií. Na každou otázku odpoví specialisté s mnohaletými zkušenostmi z praxe,“ vysvětluje Dovoleová.

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisen stavební spořitelny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *