Sobota 21. října. Svátek má Brigita.

RE/MAX zavádí certifikaci realitních makléřů

Společnost RE/MAX ve spolupráci s Českou společností pro jakost zavádí na trhu první nezávislé celostátní certifikování makléřů podle mezinárodních norem ISO.

Na tuzemském realitním trhu nabízí mnoho realitních kanceláří nějakou formu vzdělávání a certifikace pro své makléře. Do současné doby však nebylo pro zákazníky v České republice žádné celostátní objektivní měřítko, které by oddělilo kvalitní makléře od těch nekvalitních. Živnost makléře není vázaná a tedy regulovaná státem. Společnost RE/MAX se rozhodla tuto situaci změnit a pomáhá se vznikem celostátní certifikace makléřů CRM (Certifikovaný Realitní Makléř) ISO, která je objektivně a nezávisle udělována Českou společností pro jakost, která má akreditaci od Českého institutu pro akreditaci.


Více informací o certifikování realitních makléřů naleznete v tiskové zprávě RE/MAX.

Předchozí článek: «
Následující článek: »

2 komentářů k článku “RE/MAX zavádí certifikaci realitních makléřů”

 1. realitní makléř napsal:

  Konečně
  Konečně solidní realitní kancelář, žádný nevyučený blbec nebude fušovat do realitních transakcí!!!!!

  1. zkušenost napsal:

   RE: Konečně
   S certifikací to zase tak horké nebude. Mě dělal makléře člověk s certifikací a byl naprosto neschopný. V tomhle případě se jednalo o syna majitele dané RK, který si certifikaci zřejmě „koupil“, ale evidentně to v něm žádné znalosti nebo odbornost nezanechalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *