Pátek 05. června. Svátek má Dobroslav.

Rekordní počet nových smluv Raiffeisen stavební spořitelny

V desátém měsíci uzavřela obchodní místa Raiffeisen stavební spořitelny 11 059 nových nebo navýšených smluv o stavebním spoření. V porovnání se stejným měsícem loňského roku došlo ke navýšení o 112 %.

Výsledky Raiffeisen stavební spořitelny odpovídají současnému trendu na trhu stavebního spoření. Klienti mají zájem o stavební spoření nejen jako o spořící produkt, ale zároveň stále častěji využívají úvěrů ze stavebního spoření k řešení otázek bydlení.

Důkazem je i počet nových úvěrů Raiffeisen stavební spořitelny, kterých bylo zpracováno za měsíc říjen celkem 1298 v celkovém objemu 649 milionů Kč, jedná se o meziroční nárůst ve výši 13 % .Ze strany klientů RSTS je trvale největší zájem o produkt Nízká hyposplátka a překlenovací úvěr Bez čekání.

Na podporu prodeje stavebního spoření spustila Raiffeisen stavební spořitelna kampaň, kdy v průběhu prosince za každou nově uzavřenou smlouvu o stavebním spoření přispěje padesáti korunami na modernizaci center dětské traumatologie. V kampani spolupracuje s Nadačním fondem Kolečko.

Zdroj: Investujeme.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *