Sobota 20. ledna. Svátek má Ilona.

SOGEPROM vstupuje na český trh. Nabízí projekt Oáza Michle

Developerská společnost SOGEPROM zahájila prodej bytů nového rezidenčního projektu Oáza Michle, jenž je prvním rezidenčním projektem společnosti v České republice.

Rezidence Oáza Michle je šestipodlažní bytový dům se dvěma samostatnými vchody a 60 byty různých velikostí (od 25,88 m2 do 118,69 m2) s dispozičním řešením 1+kk až 4+kk včetně mezonetů. Všechny byty zahrnují ve svém základním vybavení řadu nadstandardních a luxusních prvků. Součástí každého bytu je terasa či balkón a sklepní kóje. Projekt zahrnuje také 71 vnitřních parkovacích stání. Rezidenční projekt se nachází uprostřed zeleně v pražské čtvrti Michle.

„Sogeprom se orientuje zejména na výstavbu rodinných a bytových domů, kanceláří a nákupních center. Jeho cílem je realizovat projekty komfortního bydlení dostupného všem. Velký důraz je kladen na soukromí jako nedílnou součást kvalitního bydlení, proto společnost staví bytové projekty spíše menšího rozsahu, s dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Dne 21. 2. 2009 nabylo Stavební povolení pro Rezidenci Oáza Michle právní moci, a proto nic nebrání zahájení stavby,“ říká Eliška Sedláčková, PR manažerka společnosti Sogeprom.

Developerská společnost Sogeprom patří do finanční skupiny Societé Générale.

Zdroj: Tisková zpráva Sogeprom

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *