Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Sting Commerce bude zprostředkovávat prodeje hotelů sítě Hoteltrans

STING Commerce se stal výhradním prodejcem tří hotelů v hodnotě přes 100 milionů Kč v majetku společnosti Hoteltrans, stoprocentně vlastněné světovým hutním gigantem Arcelor Mittal Ostrava.

STING Commerce vyhrál tendr na prodej hotelů společnosti Hoteltrans vlastněné společností Arcelor Mittal Ostrava. Konkrétně se jedná o hotelový dům Areál, Dům mladých hutníků a ubytovnu na Bulharské ulici.

„Rozhodnutí představenstva ArcelorMittal Ostrava je v souladu s jednoznačně definovanou obchodní strategií společnosti zříci se podnikatelských aktivit, které přímo nesouvisejí s její hlavní podnikatelskou činností, tedy výrobou oceli. Společnost ArcelorMittal Ostrava pevně věří, že prodej přináší společnosti Hoteltrans jedinečnou příležitost pokračovat ve svém rozvoji. Toto rozhodnutí současně demonstruje závazek společnosti ArcelorMittal Ostrava vytvářet dlouhodobou hodnotu pro její akcionáře,“ objasňuje důvody prodeje hotelů Amit Thacker, vedoucí oddělení Koordinace obchodních aktivit společnosti ArcelorMittal Ostrava.

„Díky obrovské rozloze a výborné dopravní dostupnosti si dokážu představit využití těchto hotelových komplexů ke kombinaci obchodu, služeb a administrativy,“ považuje za možný budoucí účel prodávaných budov Daniel Říman, ředitele STING Commerce.

Zdroj: Tisková zpráva STING Commerce

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *