Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Trojice velkých realitních kanceláří ukončila spolupráci se serverem Sreality.cz

RE/MAX Česká republika, M&M reality holding a Realitní kancelář STING se rozhodly s platností k 1. dubnu 2010 ukončit inzerci na serveru Sreality.cz.

Server Sreality v závěru února informoval realitní kanceláře, že připravuje nový obchodní model, kde by inzerenti platili za proklik inzerátu. Realitní kanceláře na tuto zprávu reagovaly nesouhlasem a dokonce připravovaly protest. Sreality.cz nakonec ustopily a informovaly o tom, že podmínky účtování inzerce zůstanou nezměněny. Realitní kanceláře RE/MAX Česká republika, M&M reality holding a Realitní kancelář STING se přesto rozhodly spolupráci se serverem sReality.cz od 1. dubna ukončit a svoje rozhodnutí odůvodňují vysokou cenou neodpovídající nabízeným službám.

"Server www.sreality.cz změnil od začátku roku 2010 návrh podmínek již třikrát, čímž uvedené společnosti došly k jednoznačnému závěru, že serveru chybí jakákoli koncepce a že server v této době nenabízí perspektivní spolupráci do budoucna," uvádí realitní kanceláře ve svém prohlášení.

Zdroj:
Společná tisková zpráva RE/MAX ČR, M&M reality holding, STING 

Předchozí článek: «
Následující článek: »

3 komentářů k článku “Trojice velkých realitních kanceláří ukončila spolupráci se serverem Sreality.cz”

 1. selskyrozum napsal:

  To je
  jen výmluva.Prostě neprodávají tak hledají vinu všude možně jen ne u sebe a jejich cen. Jednou za to můžou banky, že mají drahé hypotéky a nyní zase realitní inzertní servery.Jo a ještě za to může ten syčák případný klient, nebo kupující ,který nedokáže ocenit, že ceny jsou na “ úplném dně“ a je tak hloupý, že nekupuje, protože už budou zase ceny jen stoupat.Jak nám to tlačí významní hráči na trhu. Hahahaha,hihihi.

  1. pliva napsal:

   RE: To je
   A nebudou u nas uz koncit? Treba uz proto konci s inzerci.

 2. klient napsal:

  provize 100tisíc a zdá se moc za inzerci?
  Nechápu to. Tyto velké společnosti mají +- 100 tis provizi a zdá se jim moc za inzerci? Tak ať to nedělají, když na to nemají. Domluva tří největších RK bojkotovat server sreality to je kartelová dohoda. Dal bych jim ještě pokutu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *