Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

URBIS INVEST veletrh investičních příležitostí

Letošní ročník veletrhu URBIS INVEST se uskuteční v termínu od 22. do 26. 4. na brněnském výstavišti. Jedná se o jednu z největších přehlídek investičních příležitostí v oboru real estate.

Veletrh URBIS INVEST bude součástí Stavebních veletrhů Brno, které se uskuteční v termínu od 22. – 26. 4. 2008 na brněnském výstavišti. URBIS INVEST je v současné době největším veletrhem v ČR v oblasti investic do nemovitostí. 
  
Pro investory, developery a další profesionály z real estate představuje veletrh příležitost k získání aktuálních informací ze všech regionů ČR i dalších oblastí ze slovenska, Polska a Ruska. Vedle největších stavebních firem budou v pavilonu B prezentovat své nabídky investičních příležitostí všechny kraje z ČR, polovina krajů ze slovenska a nebudou chybět vystavovatelé z dalších zemí střední a východní evropy.

Na veletrhu budou mít také zastoupení realitní kanceláře a developerské společnosti, mezi kterými nebude chybět ani REALITKA České spořitelny, jak dnes ve své tiskové zprávě informovala Česká spořitelna.

Zdroj: BVV.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.