Středa 05. srpna. Svátek má Kristián.

Wüstenrot hypoteční banka snižuje úrokové sazby hypoték

Wüstenrot hypoteční banka s platností k 1. únoru 2011 plošně snižuje úrokové sazby hypoték. K největšímu poklesu dochází u jednoletých a dvouletých fixací fixací.

Hypotéky s jednoletou a dvouletou fixací od počátku února zlevnily o 0,3 % p.a. Nabídková úroková sazba hypoték s jednoletou fixací díky tomu začíná na 3,69 %, garantované sazby pro tento typ hypotéky banka nabízí od 3,99 %.
Snížení sazeb se dočkal také úvěr REFIN sloužící k refinancování hypoték konkurenčních bank. Po snížení začíná úroková sazba této hypotéky na 3,59 % p.a., přičemž banka předem klientovi garantuje úrok ve výši 3,99 % p.a.

Hypotéky na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací Wüstenrot hypoteční banka v současnosti poskytuje bez poplatku za vyřízení. Hypotéky s kratší dobou fixace a do 70 % LTV nabízí za jednotný poplatek 2999 korun.

Wüstenrot hypoteční banka nově také upravila kombinace hypoték na bydlení s neúčelovou hypotékou a hypotékou na vybavení. Neúčelovou Hypotéku na cokoliv, tzv. americkou hypotéku, poskytuje nyní v kombinaci s hypotékou na bydlení až do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti a splatností na 30 let.

Více informací o změnách v aktuální nabídce Wüstenrot hypoteční banky naleznete v její tiskové zprávě.

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *