Neděle 22. října. Svátek má Sabina.

Wüstenrot hypoteční banka tlačí na úrokové sazby hypoték

Wüstenrot hypoteční banka rozhodla o změně úrokových sazeb. Hypotéky nyní navíc v rámci akce „Ve Wüstenrotu vás neoškubeme“ nabízí bez poplatku za vyřízení.

Wüstenrot hypoteční banka v rámci jarní marketingové kampaně nabízí vyřízení Hypotéky na vlastní bydlení s pětiletou fixací úrokové sazby do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti zdarma. U dvou a tříleté fixace byl poplatek dočasně snížen na jednotných 2999 korun. Snížená výše zpracovatelského poplatku se vztahuje také na Hypotéku na domácnost, Hypotéku na cokoliv a dokonce i na pronájem. 

Snížení úrokových sazeb se dočkala hypotéka REFIN sloužící k refinancování stávajících úvěrů. Garantované sazby tohoto typu hypotéky klesly na 3,99 % u tříleté a 4,06 % u pětileté sazby. Hypotéku REFIN vyřizuje banka zdarma.

"Příslib nižší, tj. minimální a EXTRA úrokové sazby, která se pohybuje výrazně pod 4 % p.a.– je nyní nově v kompetenci finančního poradce. Podmínky těchto sazeb jsou pro klienta velmi transparentní a banka pro jejich získání nevyžaduje sjednání dalších produktů," uvádí Wüstenrot ve své tiskové zprávě.

Zdroj: Tisková zpráva Wüstenrot hypoteční banky

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *