EUR 25.335

USD 23.337

REPO sazba ČNB 6.25 %

Inflace 2.3 %

EUR 25.335

USD 23.337

14. 07. 2010

0 komentářů

Subjekty:
AEGON Pojišťovna

AEGON uvádí na trh neživotní pojištění

 


 

Současná nabídka pojištění nemovitosti nebo domácnosti je z našeho pohledu pro klienty velmi složitá. Je obtížné zorientovat se v tom, proti jakým rizikům pojištění chrání, co spadá pod pojistnou ochranu a co je naopak vyloučeno, pravým oříškem pro klienty bývá požadované zabezpečení a limity plnění,“ říká Ondřej Novotný, projektový manažer neživotního pojištění, a dodává: „pojištění majetku bývá složité i pro samotné poradce, v sítích se mu často nevěnují všichni obchodní poradci, ale jen specialisté.

Žádné varianty, minimum limitů

AEGON chce ve svém pojištění majetku tyto nešvary odstranit. Jeho pojištění domov má pouze jednu základní variantu, ve které jsou kryta všechna obvyklá rizika včetně „all riskového“ poškození skel. Na minimum AEGON zredukoval také počet limitů plnění a to pouze pro hotovost, cennosti a stavební součásti. V pojištění nemovitosti u rodinného domu jsou automaticky zahrnuty všechny další stavby na pozemku jako je bazén, plot nebo garáž. Pro klienty bude jednoduché zorientovat se i v požadovaném zabezpečení.

REKLAMA

Garance pojistného plnění

AEGON nabízí možnost pojištění na doporučenou pojistnou částku, při které garantuje, že nebude namítat při případné škodě žádné podpojištění. Jediné předpoklady jsou akceptace pojistitelem doporučené částky a pravidelné využití indexace. Podpojištění bývá častým zklamáním při pojistné události. Pokud má klient majetek pojištěný na nižší hodnotu, než je jeho skutečná, pojišťovny pak plnění za škodu snižují odpovídajícím poměrem.

REKLAMA

Asistence

Klient získá zároveň s pojištěním asistenční službu AEGON Helpdesk, která pomůže vyřešit nenadálé události jako je ztráta klíčů nebo zabouchnutí hlavních dveří, havárie na topení, vodovodu, elektrice či kanalizaci. A zahrnuje také prodlouženou záruku na vybrané vybavení domácnosti v délce až 48 měsíců.

AEGON momentálně uvádí neživot do své interní distribuční sítě a na podzim počítá s plným spuštěním do všech distribučních kanálů. Neživotní pojištění AEGON Domov je společným projektem AEGONu v celém regionu střední a východní Evropy (CEE). AEGON je v Maďarsku, které řídí CEE region, zavedeným poskytovatelem neživotního pojištění a chce tyto zkušenosti využít i v dalších zemích. Česká republika a Slovensko zavádějí tento produkt po Maďarsku jako další země v regionu. Licenčně neživotní pojištění provozuje organizační složka maďarské kompozitní pojišťovny AEGON na českém trhu.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.6 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.