EUR 25.330

USD 23.428

REPO sazba ČNB 6.25 %

Inflace 2.3 %

EUR 25.330

USD 23.428

28. 07. 2009

0 komentářů

AIU Holdings změnil název na Chartis a směřuje k nezávislosti

 


 

Uskutečňované změny mají urychlit sjednocování všech poboček neživotního pojištění ve světě a dále posílit jejich uspořádání, aby bylo dosaženo provozní nezávislosti této části původní skupiny AIG. Chartis, se sídlem v New Yorku, nabízí bezkonkurenční škálu produktů v  oblastech neživotního pojištění, pojištění průmyslu a pojištění privátních osob. Na konci loňského roku společnost celosvětově vykazovala kapitálové rezervy ve výši 32,1 miliardy dolarů. Chartis poskytuje služby pro více než 40 miliónů klientů ve 160 zemích a jurisdikcích světa.

„Jsme potěšeni touto novou fází našeho vývoje, která zdůrazní hodnotu jedné z nejzkušenějších a nejrozsáhlejších pojistných platforem na světě,“ uvedl Moor. „Zaměstnanci společnosti Chartis jsou naším největším aktivem a naše nová značka vyjadřuje naši snahu po dokonalosti. Přinášíme inovace a plníme závazky vůči našim klientům, tak aby byly naplněny jejich potřeby. Dnešní vývoj nám dává velkou příležitost dosáhnout úspěchu.“

Přijaté kroky mají za cíl zvýšit reputaci společnosti, posílit její vedoucí postavení ve světě a poukázat na její silné stránky. Těmi jsou zejména velké množství špičkových odborníků v pojišťovnictví, finanční stabilita a rozsáhlá nabídka služeb poskytovaných po celém světě. Chartis chce nadále profitovat také díky svému aktivnímu přístupu k inovacím a klientům.

Nový šéf Chartisu Kristian P. Moor bude vést tým, jehož členové mají v průměru 20 let zkušeností v pojistném oboru. On sám působí jako prezident původního AIU Holdings od března 2009. Předtím byl výkonným viceprezidentem AIG a prezidentem a generálním ředitelem AIG Property Casualty Group. V těchto funkcích byl odpovědný za všechny obchodní i personální aktivity v oblasti pojištění majetku a pojištění proti škodám ve Spojených státech amerických a v Kanadě. Absolvoval bakalářské studium financí na Bryantově universitě a poté obdržel titul MBA ve stejném oboru na Pace University.

Jméno Chartis je odvozeno od řeckého překladu slova mapa. Podtrhává devadesátiletou historii světového průkopníka v oblasti pojišťovnictví, který je schopný poskytovat klientům řešení podle jejich potřeb. Chartis a jeho logo – kompas – také naznačuje pružný přístup firmy, který umožňuje proplouvat měnícími se trhy a složitými riziky po celém světě. Název společnosti má také vyjadřovat skutečnost, že zaměstnanci společnosti dokážou inovativně řešit problémy a mají globální nadhled podpořený důkladnou znalostí regionů, ve kterých působí. Pro klienty to znamená možnost vybrat si pojistné produkty, které jsou těmi nejlepšími v oboru a jsou ušité na míru podle jejich konkrétních požadavků, což jim umožní efektivně řídit rizika.

REKLAMA

O společnosti Chartis

Chartis je vedoucí světovou společností operující v oblasti neživotního a majetkového pojištění. Ve více než 160 zemích a jurisdikcích obsluhuje více než 40 milionů zákazníků.

REKLAMA

Svým obchodním klientům i jednotlivcům dává možnost řídit prakticky jakékoliv riziko. A to díky své devadesátileté historii, nejrozsáhlejší nabídce produktů a služeb poskytovaných v oblasti průmyslu, ale také excelentní finanční síle a zkušenosti při likvidaci škod.

Chartis je marketingovou značkou pro světové operace v oblasti majetkového a neživotního pojištění společnosti Chartis Inc. Pokud chcete získat další informace, navštivte prosím naši internetovou stránku www.chartisinsurance.com.  

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.6 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.