EUR 24.725

USD 22.775

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.725

USD 22.775

AXA pojišťuje i DOMOV

 


 

„Finanční skupina AXA vstoupila na značně konkurenční český trh neživotního pojištění proto, aby svým klientům moh­la nabídnout komplexní portfolio služeb finančního zabezpečení. Naším hlavním cílem je klientům za co nejnižší cenu nabídnout co nejkvalitnější služby a servis. Proto jsou bezplatné asistenční služby a on-line přístup ke všem uzavřeným smlouvám samozřejmostí i u pojištění DOMOV,“ uvedl Lucián Besterci, technický ředitel AXA pojišťovny.

Majetkové pojištění DOMOV

DOMOV je pojištění, které chrání domy, byty a domácnosti klientů AXA pojišťovny proti škodám způ sobeným živelnými událostmi, krádeží nebo vandalizmem, přičemž je možné pojistit si kromě zkolaudované stavby i dům ve výstavbě.  Součástí tohoto pojištění AXA je také bezplatné poskytnutí asistenčních služeb. Ty nejsou určeny jen pro případ technické havárie v domácnosti, ale zahrnují také například ochranu nezabezpečeného bytu. Klientům jsou k dispozici nepřetržitě. Ti se tak mohou na pojišťovnu AXA obrátit například v případě, když si zabouchnou klíče.

Protože odvozujeme
pojistnou částku od současné ceny nemovitosti, mů že nastat situace, že cena pojištěné nemovitosti bude růst stejně jako pojistná částka, samotné pojistné však bude díky slevě za bezeškodní průběh klesat. Klienti mohou navíc s pojištěním DOMOV získat i bezplatné asistenční služby, které je možné využívat 24 hodin denně. Právě toto odpovídá strategii finanční skupiny AXA,“ řekl dále Lucián Besterci.

Pojištění právní asistence

S pojištěním domácností, bytů a domů si u AXA klienti mohou sjednat i pojištění právní asistence. Díky němu získají možnost využít služ­eb kvalifikovaných právníků, telefonické právní informace a administrativní servis. Klienti se tak na AXA pojišťovnu mohou obrátit vždy, když chtějí efektivně vyřešit problémy právního či administrativního charakteru. AXA pomůže například při sporech s dodavateli služeb (elektřina, plyn či telefon) nebo při sporech z úvěrových smluv. Služby právní asistence jsou v základním rozsahu poskytovány zdarma společně s pojištěním DOMOV. Lze se rovněž připojistit v rámci programu Komfort, kde roční limit plnění u jednotlivých typů právní pomoci dosahuje 100 000 Kč.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.