EUR 24.730

USD 22.807

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.730

USD 22.807

09. 06. 2008

0 komentářů

BAWAG Bank CZ a.s. a Partners For Life Planning, a.s. jsou nyní partneři

 


 

Společnosti BAWAG Bank CZ a.s. a Partners For Life Planning, a.s. se dohodly na vzájemné spolupráci, a to zejména v oblasti prodeje hypotečních úvěrů a spořicích produktů. „Spolupráce se společností Partners je pro nás velice důležitá. V Partners nacházíme spolehlivého strategického partnera, který je zároveň i velice dynamickou a inovativní společností, stejně jakoBAWAG Bank. Současně Partners klade také důraz na kvalitu poskytovaných služeb směrem ke klientovi, stejně jako BAWAG Bank“, říká JUDr. Martin Kryl, člen představenstva odpovědný za osobní bankovnictví:Kateřina Palková, výkonná ředitelka Partners
: "Spolupráce s BAWAG Bank obohatí naše portfolio o BAWAG spořicí účet, který našim klientům nabídne zhodnocení 3,5 procenta ročně. Poradci Partners tak budou mít k dispozici další jedinečný nástroj pro uspokojení potřeb našich klientů. Řada z nich ocení jistě také zajímavé možnosti financování bydlení z nabídky BAWAG Bank."

Radim Štantejský, ředitel prodejní sítě BAWAG Bank: „Partners je pro nás první obchodní partner, jehož spolupracovníci budou mít možnost nabízet svým klientům velice úspěšný produkt BAWAG spořící účet s úrokem 3,5% p.a. Stejně tak očekáváme úspěch i v oblasti hypotečních úvěrů, které budou mít poradci Partners zařazeny do jejich produktového portfolia.“ BAWAG Bank považuje spolupráci s významnými makléřskými společnostmi a externími partnery českého zprostředkovatelském trhu za velice důležitý prvek ve vlastním distribučním modelu. V letošním roce banka bude i nadále pokračovat ve zvýšení intenzity a prohloubení významu tohoto prodejního kanálu. BAWAG Bank proto vybudovala nový servisní model, se kterým nyní přichází za svými partnery.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.