Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Ben Bannatyne jmenován prezidentem Prologis Europe

14.12.2015 10:12 Tisková zpráva:

Ben Bannaty nenastoupí na novou pozici v lednu 2016 a bude spolupracovat s Philipem Dunnem, od kterého převezme agendu. Bude podřízen generálnímu řediteli Prologis pro Evropu a Asii Garymu E. Andersonovi a bude dohlížet na veškeré aktivity v Evropě, což zahrnuje14 zemí a portfolioo rozloze 16,6 milionů metrů čtverečních (k 30. září 2015).

Ben Bannatyne pracuje v Prologis sedm let a na svoji novou pozici sipřináší více než 20 let zkušeností v oboru. Před jmenováním na novou pozici působil jako výkonný ředitel Prologis pro střední a východní Evropu. Je také členem Evropského výkonného výboru. Před nástupem do Prologis pracoval jako výkonný ředitel JLL pro střední Evropu.

Philip Dunne nastoupil do Prologis Europe v prosinci 2008 jako provozní ředitel a prozatímní finanční ředitel. Prezidentem byl jmenován v létě 2009.

 „Ben je velmi talentovaný a jde všem příkladem. Jsem přesvědčen, že se ukáže jako vynikající lídrnašeho evropskéhobyznysu,“ řekl Anderson.

Mezi početné úspěchy Philipa Dunna v Prologispatří vedení byznysu během finanční krize a fúze AMB a ProLogis, kdy portfolio narostlo na 16,6 milionů metrů čtverečních a došlo k vytvoření efektivnějšího a ziskovějšího evropského podnikání.

Nástupcem Bena Bannatyna v pozici regionálního ředitele pro střední a východní Evropu se stane senior viceprezident Martin Polák, který je v současné době ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Martin nastoupil do Prologis v roce 2008 jako manažer pronájmů.Od té dobyzastával různé pozice a dohlížel na mnoho úspěšných projektů společnosti na českém a slovenském trhu.

Ben Bannatyne řekl: „V posledních sedmi letech jsmespolečně s Martinem úzce spolupracovali a jsem si jist, že se své nové role ujme profesionálně a s nadšením.“

Martin Polák bude odpovědný za řízení portfolia střední a východní Evropy, které zahrnuje 4,4 milionů metrů čtverečních logistických a průmyslových prostor (k 30. září 2015).

Zdroj: Tisková zpráva ProLogis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *