EUR 25.235

USD 23.713

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.235

USD 23.713

03. 12. 2009

0 komentářů

Subjekty:
FINEP HOLDING

Bonusové balíčky FINEP: 5 rozdílných cest jak si vybavit byt

 


 

Díky balíčkům si klienti mohou zvolit, jestli svůj byt přizpůsobí potřebám dětí, seniorů, sportovců, milovníků audio-video techniky nebo si zpříjemní jeho běžné užívání. „Jednotlivé varianty balíčků jsme navrhli tak, aby odrážely nejčastější požadavky a zájmy našich klientů. Například balíček s názvem BABY obsahuje řadu nadstandardních bezpečnostních prvků, aby se dítě nemohlo poranit elektrickým proudem, horkou vodou nebo o ostré hrany,“ říká Pavla Temrová, tisková mluvčí FINEP Holding, SE .

Voucher na vybraný Bonusový balíček služeb zákazníci obdrží při podepsání rezervační smlouvy. Bonusový balíček Praktik si zákazníci mohou zvolit ke každému novému bytu na všech našich projektech, ostatní balíčky lze využít jen u právě připravovaných projektů Harfa Park a Bytový Park Prosek.

Detailnější popisy jednotlivých balíčků:

Balíček BABY je ideální pro rodiče s malými dětmi i pro páry, které děti teprve plánují.  Cílem balíčku je chránit dítě před běžnými nástrahami. Podle velikosti bytu si zákazník může zvolit různé výhody – od maličkostí jako jsou bezpečnostní krytky na elektrických zásuvkách až po praktický termostat pod umyvadlem, který dítě ochrání před náhlými změnami teploty vody. Komfortní spojení vany a sprchového koutu v podobě sedací vaničky ocení rodiče především při koupání dítěte v menších koupelnách.

Balíček SENIOR představuje především dispoziční zvýhodnění pro starší a pohybově omezené klienty. Kromě možnosti posunu toalety, umyvadla, zásuvek a vývodu na pračku, může být snížena vana a dovybavena sedátkem pro pohodlné koupání. Důležitou bezpečností funkcí je mobilní či stabilní tísňové tlačítko, které umožňuje přivolat pomoc jediným stisknutím.  

Balíček SPORT je orientován na všechny příznivce aktivního života. Klienti v balíčku získají moderní odvětrávání a ozvučení koupelny, t ermostatickou vanovou baterii s masážní ruční sprchou či elektrickou topnou rohož. Ze sportovního vybavení nebudou chybět háky na uložení kola a žebřiny. Kromě změn v dispozičním řešení bytu, balíček obsahuje také poukázku na nákup sportovního vybavení.

REKLAMA

AUDIO, VIDEO balíček je na míru ušitý všem příznivcům moderních technologií. Při volbě tohoto balíčku je podle dispozice bytu v podlahách nainstalováno trubkování pro vedení kabelů. Pro dokonalý poslech jsou speciálně vyvedené rozvody na reproduktory, nechybí ani zásuvky na telefon nebo televizi. Kromě vylepšeného dispozičního řešení zákazník získá také poukázku na nákup elektroniky, kabeláže či reproduktorů.

Balíček PRAKTIK je zaměřen na praktické vybavení domácnosti. Díky balíčku Praktik zákazník získá poukázku na pořízení vestavěných skříní nebo kuchyňské linky včetně elektrospotřebičů.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.