EUR 24.730

USD 22.807

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.730

USD 22.807

08. 06. 2010

0 komentářů

Subjekty:
EKOSPOL

Bytový areál Rezidence Dalejské výhledy zkolaudován, všechny byty vyprodány

 


 

Navzdory recesi vyprodáno!

Za úspěšným projektem Rezidence Dalejské výhledy stojí developerská společnost EKOSPOL a.s., která patří mezi největší české rezidenční developery. Na tuzemském trhu se ale EKOSPOL zásadně odlišuje prodejním úspěchem svých projektů. V době hospodářské recese, kdy řada developerů marně hledá kupce pro stovky dokončených bytů, jsou projekty Ekospolu v době dokončení takřka vyprodány.

„V Rezidenci Dalejské výhledy máme prodáno všech 76 bytů. Obdobně jsou na tom i další dva projekty dokončené ve druhé polovině loňského roku – v Rezidenci Strašnice s celkem 102 byty zbývá prodat poslední byt, stejně jako z 221 bytů v projektu Panorama Kyje. Na oba byty evidujeme několik rezervací,“ pochvaluje si Evžen Korec, generální ředitel EKOSPOL a.s.

Tajemstvím prodejního úspěchu Ekospolu je optimální poměr mezi cenou a kvalitou bytů. „Pečlivě sledujeme všechny projekty konkurence a ceny našich bytů stanovujeme vždy tak, aby byly jednoduše nejnižší,“ vysvětluje Evžen Korec a dodává: „Díky tomu, že výstavbu zadáváme výhradně prověřeným dodavatelům, o kterých víme, že staví kvalitně, získáváme zhruba pětinu nových klientů jen díky referencím těch, kteří od nás byt koupili dříve a nyní již spokojeně bydlí.“

Koncepce projektu – komorní bydlení s výhledem do údolí

Bytový areál Rezidence Dalejské výhledy je příkladem moderního rezidenčního projektu komornějšího typu. Tvoří jej dva bytové domy s originální architekturou, které nabízejí celkem 76 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Ustupující horní podlaží obou domů dávají vzniknout velkolepým terasám s neopakovatelným výhledem do okolí.

Každý byt má vlastní balkon či terasu. U většiny bytů v 1. podlaží jsou navrženy žádané předzahrádky, které navíc klienti dostávají zdarma. V suterénech obou objektů se nachází 62 podzemních garážových stání a další prostory vybavenosti pro obyvatele domů.

REKLAMA

Vynikající možnosti pro aktivní trávení volného času poskytuje chráněné Dalejské a Prokopské údolí, které se nachází v bezprostřední blízkosti projektu. Sportovci jistě ocení také blízkost několika sportovních areálů, plaveckého a zimního stadionu.

Výbornou dopravní infrastrukturu zajišťuje metro trasy B, které je v pěším dosahu cca 10 minut. Nákupní centra Galerie Nové Butovice, Tesco Stodůlky nebo Metropole Zličín jsou vzdálena jen několik minut autem, metrem či autobusem. Kompletní občanskou vybavenost doplňuje také množství supermarketů a obchodů v okolí.

Stěhování již za pár dní!

Slavnostní otevření bytového areálu za účasti osobností českého stavebnictví, architektů, zástupců developera projektu a novinářů se uskuteční v úterý 22.6.2010. Hned den poté se již mohou stěhovat první obyvatelé do svých nových bytů!

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.