Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.

Central Group meziročně zvýšil své prodeje a do nabídky zařazuje tři nové bytové lokality

03.11.2009 07:11 Tisková zpráva: CENTRAL GROUP

To svědčí o tom, že se trh nového bydlení již odrazil od svého dna. Díky příznivému vývoji poptávky se také zastavil pokles cenové úrovně. Současné ceny nových bytů, domů a parcel se pohybují u svého minima a dále již klesat nebudou. Vzhledem k těmto příznivým výsledkům se společnost Central Group rozhodla zařadit od listopadu do prodeje hned tři bytové lokality.

Úplnou novinkou v nabídce Central Group je lokalita Pod Hvězdárnou v Praze 8–Ďáblicích. Do prodeje je zařazena také další etapa asi 80 bytů v moderním bytovém komplexu Metropole v Praze 5–Zličíně a další bytový dům v projektu Nové Pitkovice v Praze 10–Pitkovicích. Nabídka společnosti se tedy rozšíří o 130 nových bytů ve velmi žádaných lokalitách Prahy. Byty jsou zařazeny do nabídky se zcela mimořádnými zaváděcími slevami, které budou platit až do konce roku.

Central Group nadále garantuje nejlepší ceny všech svých bytů, domů a parcel. Garance platí pro případ, že klient uzavře se společností Central Group smlouvu na nový byt, dům nebo parcelu a poté nalezne v nabídce Central Group či jiného developera srovnatelnou levnější nemovitost. V takovém případě bude cena bytu, domu nebo parcely snížena na úroveň této levnější nemovitosti nebo dojde k ukončení smlouvy, přičemž v tom případě klientovi budou vráceny veškeré uhrazené finanční prostředky i s úrokovým navýšením 5 % ročně.