Pondělí 25. března. Svátek má Marián.

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu další etapy nejprodávanějšího bytového projektu v Praze

08.12.2010 03:12 Tisková zpráva: CENTRAL GROUP

Výstavba bude zahájena teď v prosinci a dokončení je stanoveno na červenec 2012. S vybraným dodavatelem realizovala společnost CENTRAL GROUP úspěšně již několik staveb. „Náročné tříkolové výběrové řízení probíhalo několik měsíců za účasti mnoha firem, z nichž nejlepší nabídku finálně předložila právě společnost MOTA-ENGIL,“ upřesnil Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

Lokalita Metropole v Praze 5 – Zličíně je nejžádanější lokalitou nových bytů v Praze. Z více než tisícovky nových bytů je jich již téměř 80 % prodaných. Klienti zde mají možnost si vybrat jak z bytů dokončených – připravených rovnou k nastěhování, tak z bytů před zahájením nebo v průběhu výstavby, kde lze ještě provádět požadované klientské změny a bezplatně vybírat z mnoha variant vnitřního provedení.

Metropole se nachází přímo u stanice metra B – Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín s mnoha obchody, restauracemi, službami a multikinem. Obyvatelům bytového komplexu je k dispozici zcela zdarma centrální recepce, která zajišťuje nadstandardní správcovské služby a zároveň slouží jako stanoviště nonstop bezpečnostní služby. V lokalitě je možné si prohlédnout také ukázkový byt.