EUR 25.265

USD 23.672

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.265

USD 23.672

16. 06. 2008

0 komentářů

Česká spořitelna rozšiřuje uživatelský komfort přímého bankovnictví a zvyšuje jeho zabezpečení

 


 

 Novinkou je i to, že údaje o účtu SSČS jsou aktualizovány každý pracovní den. Uživatelům služby SERVIS 24 GSM banking Česká spořitelna nově umožňuje přístup také k informacím o jejich kartových a vkladových účtech.


Česká spořitelna zároveň posiluje zabezpečení přímého bankovnictví:  nastavení a změnu čísla pro autorizační SMS zprávy, které slouží k potvrzení příkazů k úhradě a dalších peněžních převodů v internetovém bankovnictví, je od dnešního dne možné provést jen v pobočkách banky. Zároveň, pokud klient zapomene nebo ztratí své přístupové údaje do internetového a telefonního bankovnictví, může o jejich nové vygenerování a následné zaslání požádat nově také pobočku České spořitelny – dříve to šlo pouze přes telefonní bankéře. V obou případech může klient využít libovolnou pobočku České spořitelny, bez ohledu na to, která z 636 poboček spravuje jeho účet.

„Rozvoj služeb přímého bankovnictví jde velmi rychle kupředu. Vysoký uživatelský komfort a prvotřídní zabezpečení jsou pro nás naprostými prioritami,“ uvedl Aleš Mamica,  ředitel přímého bankovnictví České spořitelny.

K dalším novinkám v přímém bankovnictví patří také automatická kontrola duplicitně zadávaných transakcí –  při realizaci příkazu přes internetové bankovnictví nebo automatickou hlasovou službu systém kontroluje transakce zadané v ten samý den a upozorní klienta, v případě, že najde shodnou transakci (např. pokud klient z jakéhokoli důvodu neobdržel potvrzení o přijetí transakce a zadal ji opakovaně). Majitelům Osobního účtu České spořitelny jsou informace o aktuálním nastavení jednotlivých produktů ode dneška k dispozici i prostřednictvím telefonních bankéřů.

Služby přímého bankovnictví České spořitelny využívá 1,2 mil. klientů. Jde o největší počet uživatelů  přímého bankovnictví na českém trhu.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.