Pondělí 25. března. Svátek má Marián.

Českomoravská stavební spořitelna rozšiřuje portfolio svých produktů

13.07.2011 03:07 Tisková zpráva: Českomoravská stavební spořitelna

Online účet od Lišky využívá především kombinaci flexibility internetbankingu a nízkých poplatků. Majitelé Online účtu od Lišky mají zdarma elektronické bankovnictví včetně elektronického výpisu, vydání a vedení mezinárodní platební karty – VISA Elektron Maxkarta, výběry z bankomatů ČSOB nebo Poštovní spořitelny, běžné tuzemské transakce v Kč přes internetové bankovnictví a platby Maxkartou v obchodech i na internetu. Placení Maxkartou navíc přináší další výhody, jako slevy při nákupu pohonných hmot atd.

Každoměsíční poplatky za vedení účtu nejsou nárokovány při průměrném měsíčním zůstatku na účtu alespoň 15 000 korun. Při nižším průměrném měsíčním zůstatku na účtu je poplatek za vedení účtu 50 korun.

Majitelé Online účtu od Lišky mohou také spojit běžné spravování financí na účtu se zhodnocováním volných finančních prostředků na Červeném kontu od Lišky.

Zřídit si Online účet od Lišky může každá fyzická osoba starší 18 let, a to u všech osobních obchodních zástupců ČMSS a v centrále Českomoravské stavební spořitelny.

Poskytovatelem Online účtu je Československá obchodní banka, a.s., jejíž součástí je Poštovní spořitelna. Další podrobnosti o účtu jsou k nalezení na webu ČMSS.