Pátek 18. ledna. Svátek má Doubravka.

Českomoravská stavební spořitelna spolupracuje s Fondem ohrožených dětí

06.12.2011 03:12 Tisková zpráva: Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna, a.s., v letošním roce poskytla Fondu ohrožených dětí (FOD), konkrétně Klokánku v Hostivicích, úvěr ve výši 15 milionů korun. „Na základě tohoto čistě pracovního setkání jsme nabídli Fondu ohrožených dětí možnost dlouhodobé spolupráce,“ komentuje počátky spojení Lišky s Klokánkem  Rostislav Trávníček, ředitel komunikace ČMSS. Obě strany se dohodly na podpoře dvou akcí Fondu ohrožených dětí ze strany Českomoravské stavební spořitelny – kalendáře FOD a adventního koncertu.


ČMSS podpořila kalendář FOD a zároveň se stala kmotrem měsíce září (symbolicky měsíce, kdy byla ČMSS založena). Kalendář byl pokřtěn 30. listopadu 2011 v Botanické zahradě a prodával se mimo jiné i v rámci Mikulášské besídky, která proběhla ve čtvrtek 1. prosince 2011 v sídle Českomoravské stavební spořitelny. Výtěžek poputuje opět na konto Fondu ohrožených dětí.

Koncert „Liška pomáhá Klokánkovi“, připravený Fondem ohrožených dětí, se uskuteční ve čtvrtek 8. prosince 2011 na Staroměstském náměstí v Praze. O program se postará Kühnův dětský sbor, zpěvák Vlasta Horváth a zpěvačka Petra Černocká. Zazní především koledy a další vánoční písničky. Moderátorem akce je Ladislav Hruška. Začátek koncertu je naplánován na 18.00 a bude trvat přibližně hodinu.