EUR 24.550

USD 25.181

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.2 %

EUR 24.550

USD 25.181

15. 10. 2019

0 komentářů

Subjekty:
Komerční banka

Cincink! Je tu férový realitní portál od Komerční banky

 

Průměrný Čech za život zrealizuje pouze 1-2 realitní transakce, které na sebe navíc často vážou významné finanční prostředky. Ne nadarmo je to proto jedna z nejvíce stresujících záležitostí, kterou zažíváme a potřebujeme, aby dopadla na jedničku. Bohužel však ani realitní makléř není vždy zárukou úspěchu a kvůli nalomené důvěře se až 50 % obchodů v ČR realizuje svépomocí bez makléře. Zkuste to sami, pod ochrannými křídly velké banky, se zárukou garantovaných a prověřených služeb a odborníků. 


Cincink je ekosystém služeb pro bydlení, který šetří váš čas i finance, protože na jednom místě nabízí nejen reality samotné, ale všechny služby, které k nákupu nebo prodeji můžete potřebovat. Pomůže vám tak nejenom s vyhledáváním, ale i se samotným inzerátem, s financováním (od hypoteční kalkulačky po zvýhodněné sazby na hypotéku), právními službami, technickou inspekcí, finanční úschovou, daňovým a finančním poradenstvím, s odhadem ceny nemovitosti i zápisem do katastru. V nejbližší době se nabízené služby dále rozšíří například o energetický štítek, přepis energií, video prohlídky či stěhování a pronájem dodávek.
Nejkomplexnější nabídku nemovitostí bezesporu zajišťuje vkládání inzerátů zdarma, a to jak pro soukromé osoby, tak pro realitní kanceláře. Již teď jsou v nabídce tisíce inzerátů a v blízké budoucnosti tu bude možné dokonce vybírat i z novostaveb a developerských projektů.
Cincink je jediný portál, který propojuje napřímo prodávající a kupující. Přímé majitele nemovitostí a realitní kanceláře. Cincink k dnešnímu dni spolupracuje s Bidli, Sting, Century 21, Maxima Reality, Next Reality, Evropa a Real Spektrum – realitními kancelářemi, které zajišťují služby a poradenství makléřů. I tato nabídka se bude během podzimu rozšiřovat. Aby všechno dobře dopadlo, pro klienty je k dispozici online průvodce a tým zákaznické péče složený z odborníků na oblasti realit, práva i finančního poradenství.
Platforma Cincink skutečně pomáhá prodat či koupit nemovitost a řeší potřeby klientů v kontextu. Od inzerce přes „samo-obsluhu“ služeb až po doporučení realitního makléře s garancí kvality. Od inzerátu po předání klíčů. Bezpečně.
 
Autorka projektu a současná CEO Cincink Kateřina Stehlíková:
Tvoříme realitní platformu, díky které se mohou na jednom místě propojit vlastníci nemovitostí, zájemci o koupi či pronájem, realitní makléři i dodavatelé služeb. Stavíme na tom, že každý z nás má své vlastní potřeby. Proč se tedy snažit klienty vždy automaticky dávat do určitých škatulek? Chceme dávat uživatelům volbu realizovat transakci podle jejich potřeb, ale zároveň jim pomoci a provést je celým procesem koupě, prodeje a do budoucna i pronájmem či jinými aktivitami spojenými s bydlením. A když je to nad jejich síly, předat je do rukou zkušených a prověřených realitních makléřů, za které ručíme. Nejste na to sami!
 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.23 Aktuální výše Hypoindexu

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.