EUR 24.750

USD 22.855

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.750

USD 22.855

22. 12. 2008

0 komentářů

CzechInvest partnerem veletrhu Urbis Invest

 


 

„Urbis Invest představuje jednu z nejlepších možností pro prezentaci investičních příležitostí v jednotlivých regionech zemí střední a východní Evropy. Česká republika se může pochlubit širokou nabídkou připravených podnikatelských nemovitostí, od kancelářských prostor po strategické průmyslové zóny, které k nám lákají zahraniční investory a výrazně usnadňují rozvoj těch domácích. Urbis Invest je největší realitní veletrh svého druhu v České republice a proto na něm CzechInvest nemůže chybět,“ vysvětluje Alexandra Rudyšarová, pověřená generální ředitelka agentury CzechInvest.

„URBIS INVEST 2009 je oficiální doprovodnou akcí Českého předsednictví Evropské unii a představuje obrovskou příležitostí pro prezentaci České republiky a atraktivity regionů pro investory a podnikatele,“ zdůrazňuje Michal Čechura, projektový manažer pořadatelské firmy Veletrhy Brno „Rozšíření spolupráce s důležitými partnery, jakým je pro oblast propagace investičních příležitostí a zlepšování podmínek pro podnikání v ČR agentura CzechInvest, je proto nesmírně důležité. I díky této spolupráci bude Urbis Invest 2008 opět jedním z největších setkání profesionálů z oblasti developmentu, komerčních nemovitostí, regenerace a rozvoje měst, realizačních firem a zástupců municipalit a státní správy. Tato unikátní koncentrace kompetentních zástupců všech subjektů nabízí skvělé možnosti pro efektivní networking i prezentaci.“

Vedle českého Urbis Investu se CzechInvest pravidelně zúčastní také realitních veletrhů Expo Real v Mnichově a MIPIM v Cannes. Na uplynulém Urbis Investu se mimo mnoha konkrétních poptávek po nemovitostech například podařilo dohodnout se Středočeským krajem přípravu manuálu pro malé obce, které začínají s průmyslovými zónami.

Na zahraničních veletrzích CzechInvest většinou investorům nebo developerům pomáhá zorientovat se v českém prostředí. Konkrétním výsledkem posledního ročníku MIPIMu kupříkladu byla změna strategie jednoho z velkých developerů v České republice, který namísto velkých celků začal nabízet spíše menší prostory určené především pro moderní inovativní společnosti.

Na loňském ročníku Urbis Investu se představilo na 4 000 hektarů komerčních nemovitostí připravených pro investiční záměry. Prezentovaly soukromé společnosti i zástupci municipalit z Česka, Polska, Slovenska ale kupříkladu i z Ruska nebo Běloruska.

REKLAMA

CzechInvest na trhu nemovitostí

Agentura CzechInvest pomáhá zahraničním i domácím investorům najít to nejlepší místo pro podnikání . Zprostředkovává také dotace jak z národních tak evropských zdrojů určené pro rozvoj průmyslových zón, regeneraci brownfieldů nebo vznik vědeckotechnických parků a dalšího zázemí pro inovativní společnosti.

CzechInvest spravuje nejrozsáhlejší databázi podnikatelských nemovitostí v České republice. Přesně na míru požadavkům investora z ní vybírá nejvhodnější lokality pro podnikání. Seznam nemovitostí zahrnuje reality ve vlastnictví měst a obcí i soukromých podnikatelů a je neustále otevřený pro přihlášení nových lokalit.

Na začátku letošního roku také CzechInvest spustil na adrese www.brownfieldy.cz Národní databázi brownfieldů. Obsahuje detailní informace včetně vlastnických vztahů, ekologické zátěže i fotografií ve velkém rozlišení o brownfieldech napříč celou Českou republikou. Od začátku roku roste tempem kolem deseti nových lokalit týdně. V současné době mapuje přes tři stovky areálů. Databáze je volně a zdarma přístupná komukoli.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.