Pondělí 25. března. Svátek má Marián.

Děti odrostly a vy řešíte bytovou situaci? Nebojte se, je z čeho vybírat!

07.06.2011 01:06 Tisková zpráva:

Už se neženete v práci za kariérou. Již nepotřebujete obrovský byt a cítit každodenní prázdno. Chcete mít pohodlí a klid nejen na své koníčky? Pokud toužíte pryč z uspěchaného centra Prahy, poohlédněte se po okrajových částích či přilehlém pražském okolí, které nabízí dostatek klidu, zeleně, ale přitom máte centrum města na dosah. Jednou z takovýchto oblastí, která se nyní přetváří pro pohodlné a velice komfortní bydlení, je například Čakovický park.  

Klidná lokalita Prahy 9 – Čakovice v blízkosti zámeckého parku znamená únik z hektického, betonového a  drahého centra Prahy. Čakovický park představuje bydlení v klidném prostředí uprostřed zeleně a přitom na dosah všem civilizačním vymoženostem.  Pestrá škála obchodů a služeb, příroda, parky, vodní plochy, naučné stezky a místa pro sportovní aktivity, i ve formě venkovního fitness v areálu, jsou pro obyvatele projektu Čakovický park doslova na dosah ruky. Klid a bezpečí života zde uvítají kromě mladých rodin s dětmi právě i rodiče již dospělých dětí, kteří se zde mohou naplno věnovat svým zálibám.

Čakovický park je sice klidnou lokalitou plnou zeleně, kde bude navíc vysazeno až 7 000 nových stromů a dřevin, na druhou stranu ale nejde hovořit o periférii Prahy.  Do zaměstnání v centru Prahy se můžete dopravit velmi rychle, vzdálenost od metra je necelých 10 minut. Nyní probíhá první fáze výstavby, kdy vyroste v blízkosti zámeckého parku na 274 bytů o velikosti 1+kk až 5+kk. Ceny bytů začínají na 37.500 Kč/m2.  

Další informace můžete získat na internetových stránkách  www.cakovickypark.cz.