Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

Developerská společnost EKOSPOL získala další ocenění!

13.02.2012 01:02 Tisková zpráva: EKOSPOL

 V již 13. ročníku této soutěže se o ocenění ucházelo celkem 53 architektonických studií a 30 realizovaných staveb. Ve všech kategoriích nakonec zvítězily studie a realizace rodinných domů. „Bytový areál Viladomy Uhříněves společnosti EKOSPOL se tak stal jediným oceněným bytovým projektem. To je pro nás vůbec největší ocenění,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s.


EKOSPOL: Čtyři ocenění za tři roky!

Získané ocenění je již čtvrtou významnou trofejí společnosti EKOSPOL za poslední tři roky. Již v září 2009 získal EKOSPOL cenu Státního fondu rozvoje bydlení při vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku 2009. Cenu si odnesl bytový areál Nové Měcholupy za „kvalitní a dostupné bydlení vysokého standardu“.

Necelý rok na to, v srpnu 2010, bodoval pro změnu bytový areál Rezidence Dalejské výhledy, a to v soutěži POROTHERM DŮM 2010. Získal zvláštní cenu generálního ředitele vyhlašovatele soutěže, společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. „Důvodem je výborné vyvážení technického řešení, vazby na infrastrukturu, užitných hodnot domu a ceny bydlení dle aktuální poptávky,“ stojí doslova v oficiálních výsledcích soutěže.

EKOSPOL navíc jako jediný developer dlouhodobě patří mezi sto nejstabilnějších českých firem ze všech odvětví, což potvrzuje nejvyšší možné ratingové hodnocení AAA Excelentní, které EKOSPOL opakovaně získal v letech 2009 i 2010 v rámci ratingu ČEKIA Stability Award.

Nové byty se „starou“ DPH? Jen na výstavě Bydlení 2012!

V souvislosti s nadcházející výstavou Bydlení 2012, která se uskuteční od 16. do 19. února 2012 na holešovickém Výstavišti, navíc EKOSPOL připravil malý dárek pro všechny zájemce o nové bydlení.

Každý, kdo podepíše rezervační smlouvu na byt v bytovém projektu Nové Měcholupy II do 10 dnů od ukončení výstavy Bydlení 2012 (limitním datem je 29. únor 2012), získá speciální veletržní slevu ve výši přesně odpovídající zvýšené DPH! Byt tak může koupit za stejnou cenu, jako vloni před zvýšením DPH! „Naše akce je časově omezena a vztahuje se pouze na byty v projektu Nové Měcholupy II, který je v době zahájení stavby již z více než poloviny vyprodán,“ uzavírá Evžen Korec.