EUR 25.290

USD 23.125

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.290

USD 23.125

07. 07. 2009

0 komentářů

Do ČR přichází přední poskytovatel realitní inzerce přes internet bez zprostředkovatele ProdamSam.com

 


 

"Počet lidí, kteří kupují a prodávají své domy prostřednictvím webových stránek jako je ProdamSam.com, se během několika posledních let dramaticky zvýšil. Na druhé straně poklesl počet lidí využívajících tradiční způsoby zprostředkování přes realitního makléře," říká zakladatel a tvůrce ProdamSam.com  Salko Krijestorac.


Podle studií provedených univerzitou ve Stanfordu či Northwestern University, lidé, kteří prodávají své domy bez zprostředkovatele, dostanou z prodeje více peněz než ti, kteří prodávají prostřednictvím realitních makléřů.  V New York Times vyšel například článek pod názvem "The Faces of For Sale By Owner", který poukazuje na to, že přímý prodej dovoluje jak kupujícímu, tak i prodávajícímu, snížit náklady a těšit se ze získaných a potřebných úspor.  

Služby ProdamSam.com  jsou nabízeny v České republice, na Slovensku, ve Slovinsku, Chorvatsku, Polsku, Srbsku, Černé Hoře, na Ukrajině, v Bělorusku, Bulharsku, Makedonii, Bosně a Hercegovině, v Rumunsku a Moldávii a počet zemí stále roste. Stránky jsou dostupné ve všech místních jazycích, stejně tak jako v angličtině, ruštině a brzy i v němčině.

 "Díky sjednocování Evropy v posledních letech je webový portál nabízející nemovitosti ve výhodě, protože také sjednocuje Evropu – pokrývá všechny regiony nebo dokonce kontinenty a neomezuje se na jeden stát,“ říká Vladimir Poznanic, spolumajitel ProdamSam.com a dřívější člen představenstva společnosti Deloitte Central Europe.  

ProdamSam.com  je komplexním zdrojem nabídek nemovitostí a služeb. Vlastníci ocení přehledný systém umístění inzerátu, který zaručí, že se informace snadno dostanou ke skutečným zájemcům.  Navíc může každý jednotlivec i firma nabízející služby spojené s nemovitostmi svoji nabídku umístit v databázi. Už nyní lze v databázi služeb nalézt nabídky architektů, dekoratérů, návrhářů, právních zástupců, pojišťovacích makléřů, finančních poradců, dodavatelů, řemeslníků, malířů, a dalších.  

REKLAMA

ProdamSam.com se rozšiřuje o Developerskou sekci, která je nyní ve fázi testování. Jejím prostřednictvím mohou developerské společnosti představit své nabídky a prodávat nebo pronajímat nemovitosti bez zprostředkovatele. Díky všestrannosti nabídky je Developerská sekce silný a všestranný marketingový nástroj.  

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.