EUR 23.695

USD 22.117

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 12.7 %

EUR 23.695

USD 22.117

01. 06. 2010

0 komentářů

Subjekty:
EKOSPOL

EKOSPOL dnes zahájil prodej bytového projektu Nové Měcholupy II

 


 

Bytový areál Nové Měcholupy II vyroste mezi ulicemi Janovská a Hornoměcholupská. Bude tvořen dvěma sedmipodlažními bytovými domy, které se díky nezaměnitelné architektuře stanou novou dominantou Horních Měcholup. Projekt charakterizuje široká nabídka bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, u všech bytů jsou navrženy atraktivní balkony nebo terasy. Parkování obyvatel bude zajištěno jak v podzemních garážových stáních, tak i na povrchu.

Koncepce projektu – ideální startovací bydlení

Bytový areál Nové Měcholupy II byl projektován především jako ideální startovací bydlení. „Dokonalá kombinace bezkonkurenční ceny s vynikající lokalitou a skvělou dopravní dostupností do centra Prahy jsou přesně těmi lákadly, které dnes zájemci nejen o startovací bydlení vyhledávají“ přibližuje Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL a.s.

REKLAMA

Projekt Nové Měcholupy II vyroste v tradiční a žádané rezidenční lokalitě v blízkosti Hostivařské přehrady. Lokalita vyniká zejména výbornou občanskou vybaveností s množstvím škol, mateřských školek a obchodů. Díky mnoha parkům a dětským hřištím však poskytuje také dostatek prostoru pro sport a relaxaci. Výběr míst pro aktivní trávení volného času rozšiřuje golfový areál, vzdálený jen pár minut chůze.

Na stanici metra C – Háje se budoucí obyvatelé dostanou pravidelnými autobusovými linkami do 10 minut. Na vlakovou stanici Nádraží Horní Měcholupy dojedou stejným způsobem za necelé 2 minuty. Díky přímému vlakovému spojení tak mají centrum města na dosah za pouhých 20 minut!

Financování výhradně z vlastních zdrojů – jistota včasného dokončení stavby

REKLAMA

Začátek výstavby bytového areálu Nové Měcholupy II je plánován na přelom letošního a příštího roku. Jak je u Ekospolu pravidlem, výstavba bude financována výhradně z vlastních zdrojů. To je také dalším lákadlem projektu. „Zejména v dnešní době preferují klienti jistotu, že jejich bydlení bude dokončeno včas a v dohodnuté kvalitě. Pouze developer, který staví výhradně z vlastních finančních prostředků, jim to může zaručit,“ vysvětluje Evžen Korec.

Dalším z řady pozitiv je vedle záruky kvalitního provedení stavebních prací, které dokládá zástup více než 8 000 spokojených klientů Ekospolu, také použití pokročilého systému zateplení obvodových stěn. „Díky nim obyvatelé ušetří až 20 % ročních nákladů na vytápění v porovnání s běžnými novostavbami,“ uzavírá Korec.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.32 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.