Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

EKOSPOL mezi TOP50 rezidenčními developery ve střední a východní Evropě

07.09.2011 03:09 Tisková zpráva: EKOSPOL

Jediným kritériem pro určení konečného pořadí přitom byl celkový počet dokončených bytů v období let 2000 – 2010. Společnost EKOSPOL za toto období zrealizovala celkem více než 1500 bytů.

 

Podle Evžena Korce, generálního ředitele a předsedy představenstva EKOSPOL a.s., jde o další významný úspěch firmy. „V příštím roce oslavíme 20 let od založení naší společnosti. Pokud budeme počítat nejen byty, ale i parcely a rodinné domy, tak jsme za ty dvě dekády dali domov více než 8 000 klientů ve 40 velkých rezidenčních projektech v Praze a okolí,“ vypočítává Evžen Korec.

 

EKOSPOL: stabilní developer, který vždy prodá všechny své byty

V posledních dvou letech, označovaných z pohledu realitního trhu často jako „krizové“, přitom jde již o několikáté ocenění developerské společnosti EKOSPOL.

 

Jako jediný rezidenční developer v České republice se například EKOSPOL umístil v elitní společnosti 100 nejstabilnějších českých firem ze všech oborů v rámci ratingového hodnocení ČEKIA Stability Award, které každoročně vyhlašuje agentura ČEKIA. Povedlo se mu to hned dvakrát za sebou v letech 2009 a 2010, přičemž vždy získal nejvyšší možné ocenění AAA Excelentní.

 

Stejnou raritou na českém realitním trhu jsou i prodejní výsledky společnosti. Jako jediný velký rezidenční developer v Praze má EKOSPOL všechny dokončené byty vyprodány, a některé projekty vyprodává dokonce ještě před dokončením výstavby.

 

Ocenění realizovaných staveb: Záruka kvality

Klíčem k úspěchu společnosti EKOSPOL je optimální poměr ceny a kvality bytů. Zárukou kvality jsou přitom vedle vynikajících prodejních výsledků a pozitivních referencí klientů také získaná ocenění.

 

Již v září 2009 získal EKOSPOL Zvláštní cenu Státního fondu rozvoje bydlení při vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku 2009. Cenu si odnesl bytový areál Nové Měcholupy za „kvalitní a dostupné bydlení vysokého standardu“.

 

Necelý rok na to, v srpnu 2010, bodoval pro změnu bytový areál Rezidence Dalejské výhledy v soutěži POROTHERM DŮM 2010. Získal zvláštní cenu generálního ředitele vyhlašovatele soutěže, společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. „Důvodem je výborné vyvážení technického řešení, vazby na infrastrukturu, užitných hodnot domu a ceny bydlení dle aktuální poptávky,“ stojí doslova v oficiálních výsledcích soutěže.