Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

EKOSPOL: Ondřej Vrátný jmenován zástupcem ředitele sektoru nákupu nemovitostí

27.02.2012 02:02 Tisková zpráva: EKOSPOL

Mezi hlavní úkoly Ondřeje Vrátného (26) v nové pozici bude patřit zejména koordinace týmu zabývajícího se akvizicemi, vyjednávání podmínek nákupu pozemků a developerských projektů, analýzy a vyhodnocování rentability jednotlivých investic a aktivní vyhledávání volných pozemků.

Ondřej Vrátný nastoupil do společnosti EKOSPOL počátkem července loňského roku. Od té doby se již podílel na akvizici jednoho pozemku a o dalších v současnosti jedná. Má více než sedmileté zkušenosti z projekčních a inženýrských kanceláří Grant a Building, v rámci svého studia absolvoval také prestižní stáž na Leibniz Universität v Hannoveru.

Ing. et Ing. Ondřej Vrátný vystudoval s červeným diplomem obor Konstrukce pozemních staveb na ČVUT v Praze. O rok později dokončil na ČVUT inženýrská studia dalšího studijního oboru, tentokrát Stavebního managementu. Od roku 2010 studuje na téže škole doktorský studijní obor Konstrukce a doprava. Hovoří plynně německy a anglicky.

Mezi jeho záliby patří vedle cestování a hudby zejména sportovní tanec, kterému se věnuje závodně a v letech 2005 a 2006 se stal mistrem a vicemistrem České republiky ve standardních formacích.