Pondělí 18. února. Svátek má Gizela.

EKOSPOL zahajuje výstavbu druhé etapy projektu Vilapark Uhříněveská obora

09.04.2013 09:04 Tisková zpráva: EKOSPOL

Byty budou připraveny k nastěhování v létě příštího roku, rok před dokončením už zbývá prodat jen 40 % zbývajících jednotek. Druhá etapa bytového areálu Vilapark Uhříněveská obora přímo navazuje na první etapu s 95 byty, která bude dokončena na přelomu léta a podzimu letošního roku. Téměř půl roku před dokončením je první etapa vyprodána z 88 %, k mání je jen posledních 11 volných bytů.

Nejlevnější bydlení pro rodinu

Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora byl koncipován jako nejlevnější alternativa nového a zdravého bydlení pro rodiny s dětmi v celé Praze. EKOSPOL proto zvolil klidnou lokalitu v sousedství vilové zástavby a s výhledem do chráněné Obory v Uhříněvsi, více než třicetihektarové souvislé zalesněné plochy vzdálené jen 5 minut chůze. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna přímým vlakovým spojením do centra Prahy za pouhých 25 minut, případně dostupností metra C do 10 minut.

Architektonické řešení obou etap projektu sestává z pěti tří až pětipodlažních viladomů, které poskytují dostatek soukromí a novým obyvatelům nabídnou velkorysé balkony, střešní terasy a rozlehlé předzahrádky ke každému bytu.

„Bydlení ve Vilaparku Uhříněveská obora kombinuje pořizovací cenu a provozní náklady bytu s komfortem a soukromím rodinného domu. Strategii, kterou jsme se v této lokalitě vydali, hodnotím vzhledem k vysoké prodejnosti obou etap jako správnou. Nejen, že budeme mít v době dokončení jako již tradičně vyprodáno, ale velmi pravděpodobně budou byty rozebrány již několik měsíců před dokončením,“ pochvaluje si vysokou prodejnost Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s. a dodává: „V lokalitě Uhříněvsi rozhodně nekončíme, intenzivně pracujeme na přípravě dalšího projektu s celkem 250–300 byty. Na všechny zájemce se tedy dostane.“

Letos zahájí EKOSPOL ještě nejméně dva projekty

Druhá etapa projektu Vilapark Uhříněveská obora je prvním developerským projektem, který společnost EKOSPOL v letošním roce začala stavět. Ve výstavbě jsou aktuálně ještě další tři projekty – první etapa stejnojmenného projektu s 95 byty a dále bytové areály Panorama Kyje II s 90 byty a Nové Měcholupy III s 93 byty. V březnu letošního roku pak byl dokončen rezidenční areál Nové Měcholupy II se 136 jednotkami.

Vzhledem k vysokému tempu prodejnosti všech tří stěžejních lokalit plánuje EKOSPOL ještě v letošním roce zahájit výstavbu nejméně dvou dalších etap svých superlevných projektů. Výstavba bytového areálu Nové Měcholupy IV s celkem 202 byty bude zahájena již v květnu letošního roku, prodáno je aktuálně 63 % všech bytů. Zároveň bude do prodeje dána další etapa. Rovněž v květnu započne i výstavba projektu Panorama Kyje III se 72 byty, kde je již nyní prodáno přes 51 % bytů. Také zde doplní EKOSPOL svou nabídku o další etapu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *