EUR 24.350

USD 22.389

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.350

USD 22.389

11. 06. 2010

0 komentářů

Energetické Centrum obdrželo stížnosti svých klientů na praktiky zaměstnanců ČEZ Prodej

 


 

 

Zaměstnanci speciálního oddělení společnosti ČEZ Prodej telefonicky kontaktovali klienty Energetického Centra, kteří se rozhodli ukončit odebírání elektřiny od společnosti ČEZ Prodej. V telefonickém rozhovoru je přesvědčovali k návratu ke společnosti ČEZ Prodej za použití nátlakových metod a nepravdivých argumentů, které mohou být označeny za nekalou soutěž. Bývalým odběratelům tvrdili, že nebudou mít zajištěnu dodávku elektřiny ani servis služeb, budou hradit skryté poplatky a jejich nového dodavatele označili za nedůvěryhodného.

Energetické Centrum obdrželo nahrávky těchto telefonických rozhovorů zaměstnanců společnosti ČEZ Prodej. Kvůli ochraně svých zákazníků proto zvažuje podání podnětu Státní energetické inspekci k prošetření těchto praktik společnosti ČEZ Prodej.

České Energetické Centrum je soukromou společností sdružující několik firem podnikajících v oblasti energetického poradenství a prodeje. Smysl spojení je ve využití dlouhodobých zkušeností a profesionality akcionářů v klíčových oblastech nutných pro kvalitní poskytování služeb klientům, jako jsou hluboké znalosti ve fungování českého a slovenského trhu s elektrickou energií, obsluha klientů prostřednictvím call center i pomocí kanálů přímého prodeje. České Energetické Centrum poskytuje své produkty za férovou cenu, přináší klientům dlouhodobé poradenství a uplatňuje servisně orientovaný přístup. Energetické Centrum působí též na Slovensku, buduje pobočku v Polsku a v příštím roce plánuje zahájit činnost i v Maďarsku.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.01 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.