Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Energetické Centrum umožňuje svým zákazníkům odložit o čtvrt roku platbu faktur

17.01.2011 10:01 Tisková zpráva:

Na českém trhu s energiemi je nabídka programu Jistota ojedinělá. Tento program umožňuje odběratelům elektřiny, kteří se kvůli ztrátě zaměstnání či dlouhodobější nemoci dostanou do osobní krize, požádat Energetické Centrum o tříměsíční odklad poloviny či celé částky splatných závazků. „Naší politikou je prozákaznický přístup. Vnímáme zákazníka komplexně se všemi jeho potřebami a proto mu chceme pomoci i v překonání takovýchto tíživých životních situací,“ prozrazuje René Grebeň, ředitel Energetického Centra.

V rámci věrnostního programu mohou zákazníci Energetického Centra čerpat slevy na cenu silové elektřiny. „Jakmile klient prodlouží po uplynutí dohodnuté doby platnosti smlouvu na dodávky elektřiny, vzniká mu nárok na slevu z ceny silové elektřiny. Sleva se počítá jako násobek čísla deset a počtu roků trvání prodloužené smlouvy,“ popisuje výhody René Grebeň, ředitel Energetického Centra. Součástí bonusů je i Karta výhod Lyoness, která jejím držitelům umožňuje výhodné nákupy se slevami u řady partnerských společností.

České Energetické Centrum je soukromou společností sdružující několik firem podnikajících v oblasti energetického poradenství a prodeje. Smysl spojení je ve využití dlouhodobých zkušeností a profesionality akcionářů v klíčových oblastech nutných pro kvalitní poskytování služeb klientům, jako jsou hluboké znalosti ve fungování českého a slovenského trhu s elektrickou energií, obsluha klientů prostřednictvím call center i pomocí kanálů přímého prodeje. České Energetické Centrum poskytuje své produkty za férovou cenu, přináší klientům dlouhodobé poradenství a uplatňuje servisně orientovaný přístup. Energetické Centrum nabízí své služby po celé České republice i na Slovensku. Od loňského roku působí též v Polsku a letos plánuje zahájit činnost i na maďarském trhu. V zemích střední Evropy získalo přes 50 tisíc zákazníků, což představuje objem dodávek přesahující 500 GWh.