Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Energetické Centrum získalo za rok působení v zemích střední Evropy více než 50 tisíc klientů

22.12.2010 10:12 Tisková zpráva:

Expanze na Slovensko, které je naším nejbližším sousedem, pro nás byla logickým krokem poté, co jsme začali působit v České republice,“ prozrazuje René Grebeň, ředitel Energetického Centra. „V Polsku pak vidíme významný potenciál. Dodávky elektřiny zajišťujeme po celém polském trhu, který je velký, podniká zde celkem asi 1,5 milionu společností.“ Energetické Centrum je jediným z alternativních dodavatelů působících v ČR, který v Polsku poskytuje elektřinu koncovým zákazníkům, tj. malým, středním i velkým firmám.

Energetické Centrum poskytuje v České republice domácnostem a firmám elektrickou energii od ledna 2010 a plyn od června 2010. Na Slovensku nabízí domácnostem a firmám elektřinu od dubna 2010 a v Polsku začalo působit v červnu 2010. V příštím roce pak plánuje zahájit činnost též na maďarském trhu.

České Energetické Centrum je soukromou společností sdružující několik firem podnikajících v oblasti energetického poradenství a prodeje. Smysl spojení je ve využití dlouhodobých zkušeností a profesionality akcionářů v klíčových oblastech nutných pro kvalitní poskytování služeb klientům, jako jsou hluboké znalosti ve fungování českého a slovenského trhu s elektrickou energií, obsluha klientů prostřednictvím call center i pomocí kanálů přímého prodeje. České Energetické Centrum poskytuje své produkty za férovou cenu, přináší klientům dlouhodobé poradenství a uplatňuje servisně orientovaný přístup.