EUR 24.765

USD 23.115

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.765

USD 23.115

16. 09. 2022

0 komentářů

EVROPA realitní kancelář přechází na platformu Igluu

 

EVROPA realitní kancelář a společnost Igluu podepsali smlouvu o užívání realitní platformy Igluu. EVROPA realitní kancelář se tak stává prvním významným realitním subjektem, který svým makléřům zefektivní práci prostřednictvím moderního a technologicky unikátního řešení založeného na realitních systémech provozovaných v USA a Kanadě. 

Loading 

„Jsme rádi, že můžeme podpořit naše makléře a další rozvoj naší společnosti využíváním realitní platformy Igluu, od které si díky úplně novým marketingovým a komunikačním nástrojům slibujeme především výrazné zefektivnění procesů pro naše makléře a poskytování nových inovativních služeb našim klientům,“ říká generální ředitel EVROPA realitní kanceláře Mgr. Radek Sechovec.

„Platformu Igluu připravujeme pro český trh ve spolupráci s mnoha významnými realitními subjekty již řadu měsíců, velmi nás těší zájem realitní komunity a odezva, kterou zaznamenáváme,říká členka představenstva ČSOB zodpovědná za oblast inovací, digitalizace a dat Michaela Lhotková.

„Pokračujeme v naplňování naší vize digitalizace realitního businessu v České republice a nabízíme řešení, která realitní komunita oceňuje pro jeho jednoduchost a výrazné snížení administrativy na straně realitních makléřů,“konstatuje Pavel Dvořák, jednatel a projektový manager Igluu a dodává „situace, které dnes typická realitní kancelář řeší prostřednictvím několika oddělených systémů, např. přístup do katastru nemovitostí, identifikace klientů, elektronické podepisování dokumentů, CRM či dokument management systémy, umíme vyřešit na jednom místě, v moderním pojetí a z celou řadou inovativních funkcí. 

Na otázku, proč se právě EVROPA realitní kancelář stala první z významných realitních sítí, která má s Igluu podepsanou smlouvu, odpovídá Michal Švub, jednatel a finanční ředitel Igluu: „Partnerství s EVROPA realitní kanceláří, kterou vnímáme jako technologicky velmi progresivní realitní kancelář, přirozeně navazuje na naší spolupráci s ARK, kde je Evropa významným členem. Velmi si vážíme důvěry EVROPA realitní kanceláře, se kterou budeme v následujících měsících spolupracovat na přechodu z jejich stávajícího řešení na náš systém. Součástí kontraktu je samozřejmě mimo jiné i migrace historických dat a nastavení specifických funkcionalit franchisingové realitní sítě tak, aby makléři měli od prvního okamžiku kompletní historii své práce a mohli začít na novém systému plnohodnotně fungovat. Těšíme se, že na příkladu EVROPA realitní kanceláře ukážeme, že právě větší realitní subjekty naplno využijí funkcionality, které náš systém přináší v oblastech řízení uživatelských práv a spolupráce víceúrovňových struktur, poboček a týmů.

Pro obě strany je uzavření smlouvy krokem k dosažení společného cíle. Tím je zvýšení přidané hodnoty práce realitních makléřům za použití moderních nástrojů, které pomohou uspokojit měnící se potřeby klientů a zároveň umožní společně posouvat hranice digitalizace realitního trhu.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *