EUR 25.265

USD 23.672

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.265

USD 23.672

21. 08. 2008

0 komentářů

Externí sítě v Hypoteční bance řídí Lucie Jirásková, do čela nového odboru Strategické aliance se postavil Miroslav Sága

 


 

 

Lucie Jirásková dokončuje studium ekonomie a managementu na Newton College a absolvovala řadu odborných kurzů, například kurz manažerské a prodejní dovednosti, vzdělávání dospělých, prezentačních dovedností nebo koučování. Hovoří anglicky a rusky a ve svém volném čase se věnuje cyklistice, lyžování a in-line bruslení. Je vdaná a má syna.

V Hypoteční bance rovněž vznikl nový útvar Strategické aliance, který se bude zaměřovat na spolupráci se strategickými partnery. Jeho ředitelem se od 1. srpna 2008 stal Miroslav Sága. Do Hypoteční banky přichází z České spořitelny z pozice ředitele odboru externího prodeje, kde měl kromě řízení tohoto odboru na starosti rozvoj obchodních styků s obchodními partnery a klienty, spoluvytváření obchodních plánů a řízení realizace obchodní činnosti.

„Jedním z hlavních cílů Hypoteční banky je zaměření na multibrand. V současné době již Hypoteční banka prodává své hypotéky v obchodních sítích mateřské ČSOB, Poštovní spořitelny a Citibank, nově také přes Českou Pojišťovnu, ING Životní pojišťovnu a společnost RE/MAX. Vytvořit útvar na podporu spolupráce se strategickými partnery byl proto logickým důsledkem tohoto plánu a já jsem rád, že se na něm mohu osobně podílet a útvar vést,“ uvedl Miroslav Sága. Nový ředitel útvaru Strategické aliance vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a následně Vysokou školu ekonomie a managementu, kde získal titul MBA. Hovoří anglicky, rusky a polsky a ve volném čase hraje tenis, fotbal a zajímá se o historii. Je ženatý a má dvě děti.


REKLAMA

„Rozhodli jsme se posílit náš obchodní tým, protože chceme zůstat i nadále na samé špičce českého hypotečního trhu. Lucie Jirásková a Miroslav Sága mají dlouholeté zkušenosti jak s hypotékami, tak s podporou prodeje, a jsem rád, že je u nás mohu přivítat. Jejich příchodem již personální změny končí, protože nový obchodní tým je sestaven,“ komentuje situaci Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele Hypoteční banky pro věci obchodní.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.