EUR 23.680

USD 22.037

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.7 %

EUR 23.680

USD 22.037

10. 11. 2008

0 komentářů

FINEP: Pro klienty je nejdůležitější časová spolehlivost a individuální přístup developera

 


 

Klienti dále preferují kontinuální informování o aktuálním průběhu „svého“ projektu, bohatší výběr v rámci standardního a nadstandardního vybavení bytu nebo kvalitní bezpečnostní agenturu a celkové zabezpečení objektu.

 „Pokud srovnáme dnešní požadavky klientů se situací před několika lety, je zde patrný vývoj směrem k většímu důrazu na individuální přístup developera, a to především v oblasti architektonických změn v uspořádání bytu a lokality ve které je umístěn, občanské vybavenosti, množství zeleně a dopravní dostupnosti. Výrazně například vzrostl zájem klientů o změny příček v bytě nebo výměnu vany za sprchový kout. FINEP tyto úpravy jako jeden z mála českých developerů umožňuje,“ uvedla Pavla Temrová, tisková mluvčí společnosti FINEP. „Je patrné, že si zákazníci stále více uvědomují jak důležitou a zásadní událostí jejich života koupě bytu je,“ doplňuje Pavla Temrová. 

S požadavkem individuálního přístupu souvisí také zvýšený zájem klientů o komplexní poradenství v otázce financování nemovitosti. „Proto jsme v tomto roce založili společnost FINEP Finanční služby, která klientovi nabízí výběr z uceleného portfolia finančních produktů. Zákazníkům nabídneme individuální řešení s ohledem na jejich současné portfolio finančních produktů ušité přesně na míru dle jejich potřeb, navíc s garancí nejlepších aktuálních podmínek u všech našich partnerů,“ vysvětluje Pavla Temrová. 

Na otázku jaké služby měly být součástí komerčních ploch v přízemí novostaveb, preferují v současné době klienti společnosti FINEP nejvíce restaurace, potraviny a drogerii. Pokud by v rámci kategorie „restaurace“ měli zvolit konkrétní kuchyni podle země původu, dávají jednoznačně přednost české, na druhém místě je v oblíbenosti italská kuchyně, dále pak asijská, mexická a indická.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.27 Aktuální výše Hypoindexu

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.