Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

FINEP rozšiřuje služby v oblasti realitního poradenství

11.01.2011 12:01 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

Rozšířením služeb na oblast internetu reaguje FINEP na stále vzrůstající poptávku zákazníků, kteří chtějí mít nákup nové nemovitosti a prodej či pronájem nemovitosti stávající pod jednou střechou.

Na rozdíl od běžných realitních kanceláří nabízíme plnohodnotný realitní servis na vysoké profesionální úrovni. Zákazníkovi poradíme nejen v oblasti realit, ale také s vyřizováním právních formalit při uzavírání kupních smluv nebo poskytneme účetní a daňové konzultace,“ říká Vladimír Zuzák, obchodní ředitel společnosti FINEP.

Na internetové stránce FINEP Realitní služby si mohou zájemci vyhledat svou oblíbenou lokalitu či cenové rozmezí nemovitosti. V nabídce jsou nové i starší byty, rodinné domy, pozemky, i komerční prostory. V případě, že se zákazník při financování nemovitosti rozhodne uzavřít hypotéku, může využít jednoduchou aplikaci hypokalkulačka a spočítat si výši měsíční splátky. „Díky spolupráci s FINEP Finanční služby zajistí makléři zákazníkům výhodné financování jak z úvěrových zdrojů, tak ze stavebního spoření. FINEP jako jedna z mála společností na trhu spolupracuje se širokou skupinou finančních partnerů, proto zákazníkům můžeme připravit finanční řešení na míru,“ sdělil Zuzák.

Nabídka developerských i realitních služeb pod jednou střechou je mezi velkými českými společnostmi jedinečná a mezi zákazníky si ihned získala velkou oblibu. „Našich realitních služeb využívají také klienti FINEPU, kteří si u nás kupují nový byt a zároveň řeší prodej své stávající nemovitosti, případně její pronájem. Díky dobrým zkušenostem se na nás ale obracejí i zákazníci, kteří si koupili byt již před několika lety a v současnosti opět hledají nové bydlení například kvůli rozrůstající se rodině, nebo chtějí změnit lokalitu kvůli zaměstnání,“ dodal Vladimír Zuzák.