Středa 12. prosince. Svátek má Simona.

FINEP zahájil prodej další etapy Britské čtvrti ve Stodůlkách

05.10.2011 01:10 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

Britská čtvrť je již třetím rokem naší vlajkovou lodí. O kvalitě tohoto projektu svědčí především neutuchající zájem klientů, kterým jsme od zahájení prodeje první etapy projektu v květnu roku 2008 doposud nabídli 443 bytů, z nichž 80 % je prodáno a 67 % bytů je dokončeno,“ sdělil Michal Kocián, předseda představenstva FINEP HOLDING, SE.

V první etapě Britské čtvrti bylo v roce 2010 dokončeno 298 bytů nejrůznějších dispozic a velikostí. V současné době probíhá výstavba a druhé etapy se 78 byty a prodej etapy třetí, čítající 67 bytů.

Každý byt disponuje balkonem či terasou, lodžií nebo oplocenou předzahrádkou. Ve vyšších patrech se nacházejí luxusní byty s ustupujícími terasami o rozloze větší než 100 m2. Parkování je řešeno podzemními garážemi a množství parkovacích míst pro návštěvy či další rodinný vůz je i před domy. Ve vnitrobloku první etapy je funkční klidová zóna plná zeleně, stromů a laviček. Pro děti je vybudováno dětské hřiště.

V okolí jsou všechny potřebné služby jako školy, školky a obchody. Nový bezbariérový vstup do stanice metra Stodůlky je od bytových domů vzdálen 1 minutu chůze. 5 minut chůze se nacházejí také známá nákupní centra Metropole Zličín a Avion Shopping Park s obchody jako je Tesco či IKEA.