EUR 25.255

USD 23.195

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.255

USD 23.195

13. 10. 2008

0 komentářů

FINEP zahájil prodej rodinných domů v projektu Rezidence Císařka

 


 

Všechny domy jsou dispozičně řešeny jako 5+kk. Termín dokončení výstavby je plánován na podzim 2009. Společnost FINEP nabízí zájemcům o koupi domů kompletní servis spojený se zajišťováním hypotečního úvěru. 

„Ke každému domu náleží jedna garáž, u dvojdomů a krajních řadových domů je garáž pro dva vozy, zahrada a bazén. Lokalita Rezidence Císařka je obklopena zelení, nedaleko se například nachází oblíbený park Ladronka, do centra Prahy trvá cesta jen pět minut,“ uvedla Pavla Temrová, tisková mluvčí společnosti FINEP.

Umístění v příjemném jižním svahu umožnilo architektům zvolit třípatrové řešení všech domů. Domy jsou kaskádovitě odděleny od úrovně bytových domů gabionovou zídkou, která slouží nejen jako jejich odstínění, ale zároveň jako opora popínavým rostlinám.

Při volbě fasády bylo přihlédnuto k současné poptávce po přírodních materiálech. Obkladovými materiály jsou proto především dřevo a kámen. Ty budou kombinovány fasádou v příjemných podzimních teplých barvách žluté, hnědé, bílé aj. Moderní architekturu pak dotvoří pultová střecha.

Velmi dobře přístupná Plzeňská a také Bělohorská ulice, propojené ulicí Podbělohorskou, představují i nejdůležitější dopravní spojnice jak s centrem Prahy, tak se všemi hlavními výpadovkami mířícími na západ, ať už jde o Plzeň, Karlovy Vary nebo o Pražský okruh s návazností na Slaný a letiště v Ruzyni.

REKLAMA

V těsné blízkosti, přímo před vjezdem do areálu, se nachází autobusová zastávka Spiritka, západním směrem je pak zastávka Weberova. Obě autobusové linky zajišťují přímé spojení na metro B (Anděl) během 7 až 10 minut. Nejbližší sportovní a rekreační plochy jsou během několika minut dosažitelné pěšky či na kole.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.