Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

FINEP zahájil výstavbu projektu Bydlení Nad Přehradou v Hostivaři

17.05.2011 01:05 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

„Bydlení Nad Přehradou reflektuje trendy moderního bydlení, projekt se nachází v klidné lokalitě s atraktivním okolím. Pro náročnější klientelu jsme připravili zajímavé mezonetové byty. Ceny bytů začínají již na 1,6 mil. korunách včetně DPH,“ říká  Michal Kocián, předseda představenstva FINEP HOLDING, SE .

Aktuálně je v nabídce Bydlení Nad Přehradou 50 volných bytů od velikosti 28,4 m2 u 1+kk až po mezonetový 4+kk o velikosti 114,2 m2. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost jako školky, školy, obchody, lékař nebo sportovní areály. K relaxačním procházkám vybízí nedaleký lesopark a Hostivařská přehrada. Parkování je řešeno podzemním garážovým stáním.

S výstavbou FINEP pokračuje i u dalších projektů. „Právě dokončujeme hrubou stavbu Bytového Parku Prosek a probíhají dokončovací práce na projektu Harfa Park ve Vysočanech. Čtvrtou etapu výstavby na Nové Harfě dokončíme již v srpnu tohoto roku,“ dodává  Michal Kocián.

Celkem letos FINEP plánuje uvést na trh 600 nových bytů. Nedávno byl uveden do prodeje projekt Malý Háj II v Praze 10 Štěrboholích a druhá etapa Britské čtvrti na Západním Městě. Další z chystaných projektů je pátá etapa projektu Nová Harfa ve Vysočanech.