Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

FINEP zahajuje prodej další etapy rezidenčního bydlení Malý háj v pražských Štěrboholích. Reaguje tak na aktuální zvýšenou poptávku na trhu.

15.03.2011 11:03 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

Kromě toho, že nově vyprojektované byty druhé etapy odpovídají aktuální poptávce klientů dispozičním řešením bytů i jejich cenou, reaguje FINEP tímto krokem také na zvýšenou aktivitu na rezidenčním trhu.

„Vzhledem ke zvýšené poptávce, kterou jsme zaznamenali v uplynulých týdnech, uvádíme na trh druhou etapu Malého háje s dvouměsíčním předstihem, sdělil Michal Kocián, předseda představenstva FINEP HOLDING, SE.

Malý háj II navazuje na dokončenou výstavbu tří rezidenčních domů, které byly zkolaudovány v srpnu 2009. Jde o jeden z avizovaných nových rezidenčních projektů, které FINEP v letošním roce hodlá nabídnout svým klientům.

„V tomto roce plánujeme uvést na trh celkem 600 nových bytů. Byty na Malém háji II jsou prvními z nich. V tuto chvíli již intenzivně pracujeme na přípravách ke spuštění prodeje další nové etapy ve Vysočanech, Harfa Parku V,“ doplnil Michal Kocián.