Úterý 24. října. Svátek má Nina.

FINEP zahajuje prodej nových bytů v Hostivaři

31.03.2010 09:03 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

Největší devizou Bydlení Nad Přehradou je lokalita. Ta je mimořádná díky možnostem sportovního vyžití a odpočinku. K dispozici jsou nedaleké tenisové kurty, fotbalové hřiště, plavecký bazén a na své si přijdou i milovníci golfu. K procházkám či jízdě na in-line bruslích lze využít přilehlý park. Díky dobré občanské vybavenosti je Bydlení Nad Přehradou zajímavé pro rodiny s dětmi i seniory.

Víme, že tato lokalita je oblíbená. Podobných míst s dobrou občanskou vybaveností a dostupností do centra města je v Praze minimum,“ sdělila Petra Kopecká, tisková mluvčí FINEPu.

Bydlení Nad Přehradou odráží nejnovější architektonické trendy. Dispozice bytů sahají od 1+kk o velikosti 28m2 až po luxusní 4+kk o velikosti do 114,2 m2. Byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení zařizovacích prvků dle přání klienta a u větších bytů jsou k dispozici i vysoké standardy typu vířivka Jakuzzi či zimní zahrada. Parkování je řešeno podzemními garážovými stáními.

„Celý objekt bude zabezpečen elektronickým vrátným. Samozřejmostí jsou vstupy na čipové karty a kamerový systém v podzemních garážích. Obyvatelům bude k dispozici privátní posilovna a sauna,“ dodává Kopecká.

V docházkové vzdálenosti od Bydlení nad Přehradou se nachází škola, školka, pošta a pobočka banky. Nedaleko je také supermarket a lékař. Velmi kvalitní je i dopravní napojení. 2 minuty od domu se nacházejí dvě autobusové zastávky, Bolevecká a Nové Petrovice. Nedaleko je stanice metra Háje či Skalka a vlakové nádraží Hostivař.