Středa 19. června. Svátek má Leoš.

GE Money Bank zlevňuje hypotéky

10.09.2009 10:09 Tisková zpráva: Moneta Money Bank

„Snažíme se být klientům spolehlivými finančními partnery za každých okolností a nabízet jim vždy něco navíc. Proto jsme přistoupili ke snížení cen hypoték a jako podzimní dárek nabízíme zpracování hypotéky zdarma. Zákazníci tak u nás mohou jednorázově ušetřit až 25 tisíc korun , další úspory jim přinese nižší úrokové zatížení, říká Michal Tuček, manažer hypotečních úvěrů GE Money Bank. „Hypotéky od GE Money Bank jsou vysoce kvalitní a naši klienti, kteří aktivně používají běžný účet Genius Active nebo Genius Gold, mohou využívat produkty s úrokovou sazbou zvýhodněnou až o 0,5 %. Hypotéky s tříletým či pětiletým úrokovým obdobím poskytujeme s úrokovou sazbou již od 4,99 procent, tedy za jednu z nejvýhodnějších sazeb na trhu,“ dodává Michal Tuček.

GE Money Bank nyní zaručí klientům, kteří zažádají o hypotéku do 31. října a podepíší smlouvu do konce roku 2009, bezplatné zpracování hypotéky. Částka, kterou tak zákazníci ušetří, může dosáhnout až 25 tisíc korun.  Klientům, kteří se rozhodnou pro hypotéku s úrokovým obdobím na tři nebo pět let, snížila GE Money Bank minimální úrokovou sazbu na 4,99 % p.a.. Jedná se o jednu z nejvýhodnějších sazeb na českém trhu. Snížení sazeb platí i pro další typy hypoték jako např. americká hypotéka nebo konsolidace půjček zajištěná nemovitostí. Aktuální sazby jsou k dispozici na pobočkách GE Money Bank nebo internetových stránkách.

Splatnost hypotéky u GE Money Bank je pět až třicet let. Banka klientům půjčí od 300 tisíc až do 80 % tržní ceny nemovitosti. Úrokovou sazbu lze zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. Zákazníci GE Money Bank mohou také bez sankcí využít možnost mimořádných splátek v průběhu fixace. Třicetidenní garance úrokové sazby je stejná jak pro nové, tak pro stávající klienty. Banka navíc svým klientům k hypotéce nabízí i možnost pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti splácet úvěr.