EUR 25.375

USD 23.385

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.375

USD 23.385

10. 05. 2011

0 komentářů

Generali spouští reklamní kampaň na pojištění majetku Vario, které se sjednává opačným způsobem než je na trhu běžné

 


 

Hlavní sdělení kampaně je totožné napříč všemi použitými komunikačními kanály. Průměrného člověka potká škoda na majetku jednou za 10 let. My v Generali ale víme, že žádná průměrná škoda neexistuje, proto nabízíme flexibilní pojištění majetku Vario. V rámci kampaně je ve spojení s logem Generali použit slogan „PROTOŽE KAŽDÝ JE JEDINEČNÝ“, který navazuje na hlavní sdělení kampaně a podporuje asociaci pečující pojišťovny, která respektuje jedinečnost každého klienta.

„Cílem dlouhodobé strategie pojišťovny Generali je maximální přiblížení našim klientům a jejich potřebám,“ říká Filip Kahoun, marketingový ředitel pojišťovny Generali. „Proto se snažíme odlišit nejen komunikačně, ale především nabídkou služeb a produktů, které vycházejí z pečlivé analýzy potřeb našich klientů,” dodává Filip Kahoun.

V nadcházející kampani bude Generali až do konce června komunikovat pomocí TV, internetu, tištěných POS materiálů a regionálních eventů. Televizní spot je natočený ve třech variantách s různými konci. Kreativní koncept kampaně postavila reklamní agentura Hullabaloo, jmenovitě její Creative Partner Jiří Pleskot. Pro posílení zásahu v cílové skupině doplní ATL aktivity v měsících červen až září PR kampaň. Na jedinečnosti jako protipólu průměrnosti bude poukazovat na fakt, že individuální přístup potřebuje při pojištění majetku každý z nás.

  • Pojištění majetku VARIO

Pojištění majetku Vario. Na jedné smlouvě je možné pojistit trvale obývaný rodinný dům či bytovou jednotku společně s domácností včetně odpovědnosti (nemovitost + škody v běžném občanském životě + domácí zvířata). Zdarma je k němu poskytována také Domovní asistence. Při jeho sjednání je postup velice jednoduchý a především opačný než je na trhu běžné. Klient má totiž možnost si z pojištění podle vlastní úvahy vyloučit nebezpečí a předměty, jejichž zahrnutí do smlouvy nepožaduje. Vše ostatní je v rozsahu smlouvy automaticky pojištěno.

Vario se vztahuje na nemovitost včetně všech stavebních součástí a v případě bytové jednotky včetně podílu na společných částech domu. Pojistit lze rodinný dům nebo bytovou jednotku již od počátku stavby a toto pojištění je zvýhodněno slevou, která zůstává i po kolaudaci nemovitosti. Pojištění domácnosti se vztahuje na veškeré zařízení domácnosti, věci sloužící jejímu provozu i na věci osobní potřeby jejích členů. Růst cen stavebních prací je možné pohlídat automatickou indexací. V případě pojistné události je spoluúčast stanovena na  1000,- Kč.

REKLAMA

  • Reklamní spoty ke stažení

http://www.generali.cz/stranky/ke-stazeni/reklamy

  • Perličky z natáčení

Spot se natáčel ze 23. na 24. dubna v domě ve Velvarské ulici na Praze 6. Během šestnáctihodinového  natáčení padlo 250 klapek. Režisérem spotu byl Kanaďan David Popescu,  kameru měl na starosti Tomáš Sysel.

Pro natočení speciálních efektů bylo použito 12 propan-butanových hořáků, 20 hasicích přístrojů, 5 výrobníků mlhy, 2 stroje na kouř, 4 věže na déšť a jeden přístroj na simulaci větru.

Během natáčení vizuálně náročných scén vzala za své řada rekvizit:

REKLAMA

1x TV, 2x Televizní ovladač, 2x  Koberec, 1x Pohovka, 1x Křeslo, 1x Vypínač, 5x Závěs, 1x TV skřínka, 1x Vodovodní baterie, 4x Fotografický rámeček, 2x Polička, 1x Jídelní stůl, 2x Hasící přístroj a 1x Větrák.

V průběhu natáčení zkonzumoval celý štáb včetně herců 8 kartonů neperlivé vody, 5 kartonů limonád, 4kg kávy, 8kg kuřecího masa, 8kg kebabu, 8kg hovězího masa, 4kg těstovin, 12kg brambor a 5 litrů smetany.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.