Středa 20. února. Svátek má Oldřich.

HB Reavis získal financování varšavského projektu Konstruktorska Business center ve výši 61,55 milionů eur

21.02.2014 09:02 Tisková zpráva:

Bank Pekao SA se podílí na financování Konstruktorska BC jako jediný partner. Transakce je o to důležitější, že se jedná o první spolupráci HB Reavis Group a UniCredit Group za hranicemi České a Slovenské republiky. „Jsme rádi, že si HB Reavis, jeden z nejvíce dynamických developerů v našem regionu, vybral Bank Pekao jako finančního partnera pro svůj první projekt v Polsku. Věříme, že na tuto spolupráci navážeme a staneme se do budoucna partnerem HB Reavis v Polsku,“ doplnila Monika Mielecka, Structured Finance and Real Estate Departement director, Bank Pekao SA.

Konstruktorska Business Center je prémiovou kancelářskou budovou třídy A realizovanou ve varšavském Mokotowě. Projekt s certifikátem BREEAM má přes 48 tisíc metrů čtverečních pronajímatelné kancelářské plochy, současným i budoucím nájemcům nabízí na jednom podlaží plochu 7 380 metrů čtverečních, což je nejvíce na jednom podlaží v porovnání se všemi kancelářskými projekty v Polsku. Mezi klíčové nájemce Konstruktorska Business Center paří mimo jiné Procter&Gamble, IMS Health či společnosti Otis a Carrier.

HB Reavis v současnosti dokončuje v centru Varšavy první fázi svého dalšího projektu – Gdanski Business Center, kde bude mít své sídlo například významná auditorská skupina KPMG. HB Reavis současně pokračuje ve výstavbě administrativního projektu Postepu 14, v tomto roce zahájí výstavbu dalších dvou kancelářských projektů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *