Čtvrtek 21. března. Svátek má Radek.

Historické objekty táhnou

26.01.2012 11:01 Tisková zpráva: Century 21 Bonus Praha

 

„Byty nabízíme pouze týden a už jsme měli desítky prohlídek a uzavřeli dvě rezervační smlouvy“, informuje hlavní makléřka Century 21 Bonus Praha, Jana Kejmarová.

Realitní společnost CENTURY 21 Bonus Praha začala nabízet 38 bytových jednotek, 2 ateliéry a 5 nebytových prostor v krásném prostředí dobříšského pivovaru. Bytové jednotky a ateliéry jsou ihned k nastěhování v bezvadném stavu. Jejich výměra je od 29 do 200 m2 v dispozicích od 1+kk do 5+kk/M. Jsou vybaveny dřevěnými podlahami, dřevěnými dýhovanými dveřmi vč. dřevěných zárubní, zařizovacími předměty Duravit, Vileroy a Boch, Hansgrohe, kuchyní Leicht, spotřebiči Electrolux a vstupní dveře jsou bezpečnostní a protipožární.

 „Nabízíme byty v unikátním projektu, který je v tomto regionu neopakovatelný a ještě za velmi výhodné ceny“ řekla Jana Kejmarová a dodává, „byty prodáváme již od 1.550.000 Kč, což je bezkonkurenční cena. “

Dominantou celého projektu jsou pivovarské věže s cihlovými komíny upozorňující na kouzlo starých časů. Celý areál je uzavřený, v klidném prostředí s vymezenými vstupy a vjezdy. Zároveň je uvažováno o zprovoznění kamerového systému pro zvýšení bezpečnosti areálu.

Majitelem celého objektu byl od roku 1895 s malou přestávkou až do roku 1948 Josef kníže Colloredo Mansfeld. Nyní objekt hledá nové vlastníky. V nabídce jsou jednotky do osobního vlastnictví vč. podílů na pozemcích a společných částech budovy. Zdrojem tepla je plynová kotelna umístěna přímo v objektu.  „V ceně bytů je i parkovací stání. V ceně služeb novým majitelům nabízíme právní servis a služby hypotečního poradce,“ informuje Jana Kejmarová. Veškeré informace jsou uvedeny na oficiálních stránkách www.novebytydobris.cz.

Představení projektu

Tento jedinečný projekt vznikl v areálu bývalého parostrojního pivovaru z roku 1879. Nyní nabízí atraktivní bytové i nebytové jednotky. V tomto pivovaru se přestalo vařit pivo zhruba před 30 lety. Poté sloužil jako sklad a na začátku třetího tisíciletí zůstal pustý. Toho využila pražská stavební firma, která objekt v těsné blízkosti dobříšského rybníka Papež přetvořila v soubor obytných domů. Celý areál je nyní oplocen, čímž vzniklo vnitřní klidné nádvoří.